CHP ÇUKUROVA İLÇE BAŞKANI VE YÖNETİMİ GÖREVE BAŞLADI

Cumhuriyet Halk Partisi Çukurova İlçe Başkanlığına atanan Remzi Ümit Atay yönetimi ilk toplantısını yaptı.

Yaklaşık bir ay önce görevden uzaklaştırılan CHP Çukurova İlçe Başkanlığına Av. Remzi Ümit Atay atandı. Atay, yönetim kurulunun ilk toplantısını gerçekleştirdiğini sosyal medya hesabından paylaştı. Atay’ın açıklaması şöyle:

“CHP MYK Kararı ile Çukurova İlçe Başkanlığı ve yönetim kuruluna, arkadaşlarım Nilgün Kala, Mehmet Yıldırım, Pınar Tanrıseven, Anılcan Hacıboncuk, İbrahim Yoca, Mehmet Alper Işık, Rengin Metin, Hüseyin Bilir , Kürşat Vural , Senem Günbay , Asaf Yıkılmaz , Hıdır İldem, İsmail Eker , Özgür Ulaş Ilgın , Feridon Özkan ‘la birlikte atanmış bulunmaktayız.İlk yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirerek çalışmalarımıza başladık.
Önümüzdeki yerel seçimlerde partimizin ve Millet İttifakı çatısı altındaki tüm adaylarımızın seçim yarışını kazanması, hoşgörülü ve halka saygılı,Hakça paylaşan,Hesap veren ve şeffaf yönetilen,Yoksulluğu yenen,Üreten ve istihdam yaratan,Yenilikçi ve akıllı,Ulaşım sorunu çözen,Nefes alan ,Sosyal adaleti sağlayan,Kültür ve sanatı geliştiren,Doğa dostu yeşil kentler ve Mutlu şehirlerde yaşamak için umutla , şevkle var gücümüzle çalışacağız.
Saygılarımızla
CHP Çukurova İlçe Bşk.
Av.Remzi Ümit Atay

#martınsonubahar

13 Mart 2019 - 1:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT