250 Bin Kişinin Elini Sıkacak - Adana UlusAdana Ulus

3 Mart 2021 - 17:42

250 Bin Kişinin Elini Sıkacak

Son Güncelleme :

25 Şubat 2014 - 22:04

soner_cetin_250bin (2)CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Av. Soner Çetin, “Seçmenlerimizin hepsinin elini sıkalım, yüreğine dokunalım. Dertlerini dinleyip taleplerini alalım. 250 binine de ulaşalım” diye çağrı yaptı.

CHP’nin genç Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin 100. Yıl Mahallesi’nde bir eve konuk oldu. Burada projelerini anlatan ve mahallenin taleplerini dinleyen Av. Soner Çetin, “Ben sizden sadece bir adım öndeyim. Sizler de kendinizi benim yerime koyun ve lütfen herkese ulaşmaya çalışalım. Bunun için herkes birkaç saatini ayırsa yeter” dedi.

Türkiye’nin sertleşmeye değil, yumuşamaya ve farklı siyasi görüşleri savunan kişiler arasında sağlıklı diyaloglara ihtiyaç olduğunu vurgulayan CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Soner Çetin, “Lütfen köken, dil ve de siyasi ayrım yapmayalım. Sadece CHP’ye oy vermeyi düşünenlerle değil, henüz kararını vermemiş olanlarla, MHP’li, Ak Partili veya diğer siyasi partilere gönül vermiş vatandaşlarımızla da görüşelim; çünkü hepsi bizim insanımız” diye konuştu.

Hiç uyumasa, yemese – içmese de bir insanın 24 saat sürekli el sıkması durumunda dahi 250 bin kişiye ulaşamayacağına dikkat çeken CHP Çukurova Belediye Başkan adayı Av. Soner Çetin Toros Mahallesi Doğal Park civarındaki Güzeltepe Apartmanı’nda yapılan ev toplantısında şunları söyledi: CHP’nin yelkenleri şişiyor. Bunda hepimizin rolü ve emeği var. Ancak bu yelkenin daha da şişmesi gerekiyor. Soner Çetin olarak ben sizlerden sadece 1 adım öndeyim, 250 bin seçmenimiz var. Hepsine sizlerle birlikte ulaşıp ellerini sıkmamız şart” dedi  soner_cetin_250bin