2’si altın 5 madalya kazandılar - Adana UlusAdana Ulus

14 Haziran 2021 - 15:49

2’si altın 5 madalya kazandılar

Son Güncelleme :

24 Temmuz 2013 - 9:22

altinmadalya_denizliAdanalı sporcular geçen Denizli’de gerçekleştirilen “Kick Boks Türkiye Şampiyonası”nda, güçlü rakiplerine rağmen  ikisi altın toplam 5 madalya kazandı.

Kick Boks Federasyonu Adana İl Temsilcisi Şehmus Baysal, beraberinde Kick Boks Antrenörleri  İbrahim Pıtırlı ile Naim Yıldırım ve 60 kiloda Türkiye birincisi olan Ramazan Çiçek ile 90 kiloda Türkiye birincisi olan Cemal Ali Alwattar ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’yi ziyaret ettiler.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hadi, Adana’da gerçekleştirilen yeni tesislerin yanı sıra, lisanslı sporcu  ve kulüp sayısında patlama yaşanması, elde edilen başarıların tesadüf olmadığını, tüm hedeflerinin her branşta milli takımlara yeni yetenekler göndermek olduğunu söyledi.

Denizli’de gerçekleştirilen Türkiye Birinciliği’nde 60 kiloda Ramazan Çiçek ile 90 kiloda Cemal Ali Alwattar’ın birinci, 60 kiloda Göknur Yaşin Dündar’ın ikinci, 55 kiloda Hilal Aysen’in üçüncü, 63,5 kiloda Uğur Bayrakçı’ da üçüncülük elde ettiler.

takipçi satın al