Hotivi

Adalı’dan Adanaspor Başkanına yanıt var - Adana UlusAdana Ulus

17 Haziran 2021 - 00:02

Adalı’dan Adanaspor Başkanına yanıt var

Son Güncelleme :

23 Mayıs 2013 - 0:31

Adanaspor A.Ş. Başkanı Bayram Akgül’ün açıklamasına Şevki Adalı’dan yanıt geldi.  Adanaspor Kulübü eski başkanlarından ve Adalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şevki Adalı’nın açıklaması şöyel:

adali“15 Mayıs 2013 tarihinde Adanaspor A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından yapılan beyanatta; adımın geçmesi üzerine, aşağıdaki açıklamayı Adanasporlular ile paylaşmak istedim.

Sayın Başkan,
Yaptığınız kamuoyu açıklamasının bir bölümünde “Başladığımız işi yarım bırakmak bizim kitabımızda yazmaz. Yılgınlık, yorgunluk, maddi kayıp kaygısı bizi yolumuzdan döndürmez.” Diyorsunuz. Hemen altındaki paragrafta ise ismimi zikrederek kulübün devride dahil her konuyu konuşmaya hazır olduğunuzu söylüyorsunuz.

Sayın Başkan,
Başarısız geçen her sezon sonrası aynı senaryoyu sahneye koymaktan bıkmadınız mı? Adanaspor Taraftarları’nı kandırmaktan usanmadınız mı!

Hatırlarsanız geçen sezon görüşmeye hazırız diye “Dede” vasıtası ile haber yolladınız ve daha ilk görüşmede kulübün mali durumu hakkında, yani Adanaspor A.Ş.’nin şahsınıza ne kadar borcu var sorumuza, “Ticari sır içerir…” diyerek, gizlilik anlaşması yapmak isteyip, cevap bile vermediniz.

Sayın Başkan,
Laf salatası yapmayı bırakınız, Adanaspor A.Ş.’yi hakikaten devretmek istiyorsanız açıkça şartlarınızı, tüm Adanaspor Taraftarı ile paylaşınız. Yok eğer devam etmek istiyorsanız size tavsiyem içinde bulunduğunuz Şevki Adalı paranoyasından kurtulmanızdır. Bana göre Adanaspor için “1” lirasını da, “1” saatini de harcayan, bu büyük camianın bir parçasıdır. Siz ki bu büyük camiaya yıllardır başkanlık yaptınız, hizmetlerinizi hiçbir Adanasporlu inkar edemez.

Sayın Başkan,
Adanaspor A.Ş.’nin istikbali ile ilgili kararınızı bir an önce veriniz ki Adanaspor bir sezon daha kaybetmesin.

Ben, Büyük Adanaspor Taraftarı’nı, tekrar heyecanlandıracak ve önümüzde ki sezon Şampiyon yapacak kadroyu kurmaya hazırım.”

takipçi satın al