ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE KİM HANGİ GÖREVDE? - Adana UlusAdana Ulus

28 Eylül 2021 - 07:43
izmir escort

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE KİM HANGİ GÖREVDE?

Son Güncelleme :

30 Temmuz 2019 - 15:50

Zeydan Karalar’ın CHP adayı olarak Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden sonra yönetim kademesinde de değişiklikler devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Zabıta, Mezarlıklar ve İtfaiye Daire Başkanları değişikliği yaşandı.
Adana Büyükşehir Belediyesi’nde Hüseyin Sözlü döneminin Genel Sekreteri Şaban Acar, Genel Sekreter Yardımcısı Sinan Gül ile Gülşen Birgül Ağdemir halen görevlerinin başında. Zeydan Karalar, Büyükşehir Belediyesine ait ÇUFAŞ, Altın Koza, Ulaşım A.Ş, Beldetaş ve Adana İmar A.Ş Yönetim kurullarının tamamını değiştirdi. Şirketlerde Genel Müdür görevleri kaldırıldı, bir çok şirkette yönetim kurulu sayısı düşürüldü. Belediye şirketlerinde yönetim kurulu başkan ve üyelerinin huzur hakları 4 bin lira olarak kaldı.
CHP’de en çok konuşulan Sözlü döneminin Genel Sekreteri Şaban Acar, Genel Sekreter Yardımcılar Sinan Gül, Gülşen Birgül Ağdemir ile daire başkan ve şube müdürlerinin değişmemesi. CHP’li Zeydan Karalar Başkan danışmanı olarak uhdesindeki 9 kişilik kadroyu da henüz kullanmış değil. Karalar’ın danışman kadrosu da siyasi kulislerde konuşulmaya başladı. Ancak Adana Büyükşehir Belediyesi resmi sitesinde henüz bu isimlere yer verilmedi.
www.adanaulus.com’un derlediği bilgilere göre,Adana Büyükşehir Belediyesinin son yönetim kadrosu şöyle:

Başkan: Zeydan Karalar
Danışmanlar: –
Teftiş Kurulu Başkanlığı – Mahmut Özdiker- Pınar Kaya, Erdal Sakin
Teftiş Kurulu Şube Müdürlüğü –
İç Denetim Birim Başkanlığı – Erkan Artan, Mehmet İnan, Mustafa Baysal, Emel Barış, Ahmet Çil, Mehmet Okşaş
I.Hukuk Müşavirliği – Av. Ali Akıncı
Hukuk İşleri Şube Müdürlüğü – Mehmet Kahraman
Hukuk Müşavirliği – Pelin Haseki, Nevin Eşelioğlu Sezgili, Hatice Ercan
Özel Kalem Müdürlüğü – Türkan Eşli
GENEL SEKRETER – ŞABAN ACAR
Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanlığı – Kaşif Barut
Encümen Şube Müdürlüğü – Figen Dur
Meclis Şube Müdürlüğü – Deniz Poyraz
Yazı İşleri ve Genel Evrak Şube Müdürlüğü – İbrahim Tokuç
Satınalma ve İhale Daire Başkanlığı – Fehmi Korkmaz
İhale Şube Müdürlüğü – Bahadır Kuman
Maliyet Tespit Şube Müdürlüğü – Fehmi Korkmaz
Satınalma Şube Müdürlüğü – Talip Can Çetin
Mezarlıklar Daire Başkanlığı – Recai Çakar
Bakım ve Defin Hizmetler Şube Müdürlüğü – Celal Uluç
Cenaze Nakil ve Yardım Şube Müdürlüğü – Bekir Durukan
Mezarlıklar İnşaat İşleri Şube Müdürlüğü – Mahmut Oğuzhan Aldırmaz
Makine İkmal Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı – Kemal İncekalan
Hasar Tespit Şube Müdürlüğü – Mükremin Bakır
Makine Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü – Kadir Kocatürk
Makine İkmal ve İşletme Şube Müdürlüğü – Vedat Kikizade
Zabıta Daire Başkanlığı – Tarık Öncel
Zabıta Denetim Şube Müdürlüğü –Yasin Yüksekbaş
Zabıta Destek Şube Müdürlüğü – Mahmut Şeker
Zabıta Eğitim ve Planlama Şube Müdürlüğü – Yasin Yüksekbaş
Zabıta Trafik Şube Müdürlüğü – Mitat Çıtırık
Zabıta Bölgeler Şube Müdürlüğü – Tarık Öncel
GENEL SEKRETER YARDIMCISI – DR.ERGÜL HALİSÇELİK
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı – Mükremin Duygun
Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Sistemleri Şube Müdürlüğü – Abdullah Acahan
Kent Bilgi Sistemi Şube Müdürlüğü – Abdullah Yavuz
Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı – Dr.İsmail Güneş
Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü – Şerife Arslanoğlu
Basın Yayın Şube Müdürlüğü – Aydın Göçer
Gençlik Merkezleri ve Meslek Edindirme Şube Müdürlüğü – Mehmet Yuşa Davarcı
Gençlik ve Spor Destek Şube Müdürlüğü – Dr.İsmail Güneş
Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü – Mehmet Yuşa Davarcı
İşletme ve İştirakler Daire Başkanlığı – Haluk Boran
Adana Halk Ekmek ve Unlu Mamüller İşletme Müdürlüğü – Suat Utku
Hal Şube Müdürlüğü – Mustafa Berktaş
İştirakler Şube Müdürlüğü – Zeynep Yaşar Şahin
Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı – Dr. Rıza METE
Aile ve Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü – Selma Duygun
İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü – Mehmet Özsöyler
Sosyal Hizmetler ve Yardımlar Şube Müdürlüğü – Volkan Göç
Gündüz Bakım Evleri Şube Müdürlüğü –Gökçen Akkaş
Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü –Fatih Gülnar
Göç ve Göçmen İşleri Şube Müdürlüğü –Dr. Rıza METE
Mali Hizmetler Daire Başkanlığı – Aliye Aslankaçıran
Gelir Şube Müdürlüğü –Bahadır Özdemir
Gider Şube Müdürlüğü – Mehmet Ali Cop
İcra ve Takip İşl. Şube Müdürlüğü – Ahmet Yıldıray Şimşek
İç Kontrol Şube Müdürlüğü – Enver Kayalı
İlan ve Reklam Şube Müdürlüğü – Menderes Kala
Kredi ve Katılım Payları Şube Müdürlüğü – Hasan Emuce
Program Bütçe Tarife Şube Müdürlüğü – Mesut Çetiner
Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü – Zekiye Eskiyörük
Tarım ve Hayvancılık Hizmetler Daire Başkanlığı – Memili Güven
Hayvan Pazarları ve Mezbahane Şube Müdürlüğü – Ahmet Bayram
Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü – Ali Yakan
Tarımsal Hizmetler Şube Müdürlüğü – Zehra Durak
Projeler Daire Başkanlığı – Suphi Civelek
Afet ve Risk Yönetimi Şube Müdürlüğü – Gülcan Keskin
Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü – Çağrı Ün
Kentsel Projeler Şube Müdürlüğü – Güney Çabuk
GENEL SEKRETER YARDIMCISI – TÜRKAN EŞLİ
İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı – Fatih Yıldız
İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürlüğü – Hasan Aydoğan
Maaş Tahakkuk Şube Müdürlüğü – Ali Bülbül
Personel Şube Müdürlüğü – Fatih Yıldız
Yüklenici İşlemleri Şube Müdürlüğü – Adem Yavuz Kıreker
İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı – Oktay Karakuş
Harita Şube Müdürlüğü – Turgut Dilbaz
İmar Planlama Şube Müdürlüğü – Mediha Didem Öğütçü
İmar Uygulama Şube Müdürlüğü – Nesrin Akdoğan Demir
Mevzuat Aykırı Yapılar Şube Müdürlüğü – Uğur Bolat
Park Bahçeler Daire Başkanlığı – İlyas Kıran
Enerji ve Aydınlatma Şube Müdürlüğü – Arman Aydoğan
Fide ve Fidanlıklar Şube Müdürlüğü – Neslişah Çürük
İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü – Burhan Aşan
Peyzaj Planlama ve Proje Şube Müdürlüğü – Emine Aslı Baykan
Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı – Dr. İsmail Güneş
Konservatuvar Şube Müdürlüğü – Yusuf Delikoca
Tiyatro Şube Müdürlüğü – Dr. İsmail Güneş
Evlendirme Şube Müdürlüğü – Tayfun Çiftçi
Kültür Şube Müdürlüğü – Yusuf Delikoca
Kültür Varlıkları ve Turizm Şube Müdürlüğü – Hamit Arıkaner
Fen İşleri Daire Başkanlığı – İşbaraalp Aslan
Altyapı Koordinasyon Şube Müdürlüğü – İşbaraalp Aslan
Asfalt Üretim Şube Müdürlüğü – Uğur Eken
Yapım Onarım ve Proje Şube Müdürlüğü – Ece Renklioğlu
Yol Şube Müdürlüğü – Erol Zorlu
İtfaiye Daire Başkanlığı – Nihat Sarraf
İtfaiye Arama Kurtarma Şube Müdürlüğü – Ömer Akbaş
İtfaiye Destek ve Eğitim Şube Müdürlüğü – Mustafa Canpolat
İtfaiye Ruhsat ve Önleme Şube Müdürlüğü – Ömer Akbaş
İtfaiye Yangın Şube Müdürlüğü – Nihat Sarraf
Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı – Teoman Yılmaz
Ceyhan İlçe Şube Müdürlüğü –
Karataş İlçe Şube Müdürlüğü – Burhan Onuk
Pozantı İlçe Şube Müdürlüğü – Fatih Muhammet Yılmaz
Kozan İlçe Şube Müdürlüğü – İlhami Orhan
Saimbeyli İlçe Şube Müdürlüğü –Metin Mete
Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü – Bilal Güven
Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı – Savaş Aktaş
Emlak ve İstimlak Şube Müdürlüğü – Ramazan Akyol
Kira ve Tahsis Şube Müdürlüğü – Eyüp Eğe
GENEL SEKRETER YARDIMCISI – SİNAN GÜL
Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı – Ferit Işık
Çevre ve Denetim Şube Müdürlüğü- Selami Burak
Denizcilik ve İç Su Hizmetler Şube Müdürlüğü – Tamer Leba
Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü – Selami Burak
Ruhsat ve Denetim Şube Müdürlüğü – O. İbrahim Davutluoğlu
Kent Estetiği ve Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı – Özlem Kulak
Etüd Proje ve Kentsel Tasarım Şube Müdürlüğü – Mehmet Çulcu
Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Şube Müdürlüğü – Mehmet Bozdoğan
Koruma Uyg. ve Den.(KUDEB) Şube Müdürlüğü – Şahin Kıl
GENEL SEKRETER YARDIMCISI – GÜLŞEN BİRGÜL AĞDEMİR
Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı – Enver Çavuş
Arşiv Şube Müdürlüğü – Adnan Demirağ
İdari Hizmetler Şube Müdürlüğü – Turgut Öztürk
Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü – Mağfer Yıldırım
Ulaşım Daire Başkanlığı – Dr. Murat Kütükçü
Otogar ve Otopark Şube Müdürlüğü – Nihat Aksay
Raylı Sistem Şube Müdürlüğü – Mehmet Mak
Otobüs Şube Müdürlüğü – Cihan Çınar
Ticari Araç İşlem Şube Müdürlüğü – Haydar Çankaya
Trafik ve Sinyalizasyon Şube Müdürlüğü – Önder Alpagot
Ulaşım Destek Şube Müdürlüğü – Caner Tuğal
Ulaşım Koordinasyon Şube Müdürlüğü – Mustafa Dağ
Ulaşım Planlama Şube Müdürlüğü – Cihan Çınar

was ist sperrmüll

Mersin escort Akdeniz escort Anamur escort Aydıncık escort Bozyazı escort Erdemli escort Gülnar escort Kızkalesi escort Mut escort Silifki escort Tarsus escort Toroslar escort Yenişehir escort call girls abu dhabi berlin escort porno izle seks hikayeleri sex hikayeleri link

takipçi satın al