ADANA TABİP ODASI YENİ BİNASINA TAŞINIYOR - Adana UlusAdana Ulus

21 Ekim 2021 - 08:32
izmir escort

ADANA TABİP ODASI YENİ BİNASINA TAŞINIYOR

Son Güncelleme :

11 Şubat 2021 - 17:57

Adana Tabip Odası’nın, Çukurova İlçeci Güzelyalı Mahallesinde yaptırdığı Seyhan Barajı Göl manzaralı yeni hizmet binası tamamlandı.
Tabip Odası Başkanı Uz. Dr. Selahattin Menteş, www.adanaulus.com editörü İsmail Başkan’a, Güzelyalı Mahallesi’ndeki yeni hizmet binası inşaatının tamamlandığını, odanın şubat ayı sonuna kadar yeni binada hizmet edeceği müjdesini verdi. Temeli geçmiş dönem Başkanı Prof. Dr. Ali İhsan Ökten döneminde atılan Çukurova İlçesi Güzelyalı Mahallesinde Seyhan Baraj Gölü manzaralı bodrum ve 3 kattan oluşan Adana Tabip Odası hizmet binasının tamamlandığını belirten oda başkanı Uz.Dr. Selahattin Menteş, şöyle konuştu:
“Yeni hizmet binamız tamamlandı. Bu ay içerisinde taşınma işlemlerimizi tamamlayarak meslektaşlarımıza yeni binamızda hizmet vermeye başlayacağız. Bodrum ve 3 kattan oluşan Adana Rabip Odası binasında 300 kişilik konferans salonu, kütüphane, restoran, eğitim amaçlı toplantı salonları yer alıyor.
Tabip Odamız salonlarını sivil toplum kuruluşlarına da açacağız. Buradan Tıp Fakültesi öğrencileri yani hekim adayı genç kardeşlerimiz, meslektaşlarımız, emekli olan meslektaşlarımız yararlanacak. Yeni binamızda tiyatro, konser dahil her türlü etkinlik de gerçekleştireceğiz. Meslektaşlarımız için eğitim ve konferanslarımızı bundan böyle burada gerçekleştireceğiz. Tiyatro, koro dahil bir çok kültür ve sanat etkinliklerimizi de Yeni hizmet binamızda yapacağız.”

takipçi satın al