Hotivi

Adana Trafiği felç - Adana UlusAdana Ulus

20 Haziran 2021 - 20:59

Adana Trafiği felç

Son Güncelleme :

28 Ağustos 2013 - 16:18

tozal_asfaltAtatürk Caddesi, Baraj yolu ve Turgut Özal Bulvarında Büyükşehir Belediyesinin yaptığı asfaltlama çalışmalarını  kent içi ulaşımını kilitledi.

Özellikle sabah ve akşam saatlerinde, Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin asfaltlama çalışmaları nedeniyle trafiğin aksamasına neden oluyor. Araç sürücüleri Büyükşehir Belediyesinin yolların kapalı olmasını önceden duyurmamasına büyük tepki gösteriyor.

Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamada, Yol Müdürlüğü ekiplerinin, bir süre önce Turgut Özal Bulvarı’nda başladığı asfalt çalışmasının ilk etabını tamamlayarak, ikinci etap çalışmalara başladığını duyurdu. Açıklama şöyle:

“Yol Müdürlüğü ekipleri şimdi ikinci etap olarak ifade edilen Kenan Evren Kavşağı ile Kurttepe Kavşağı arasındaki bölümde çalışmaya başladı. 2 kilometre olan ikinci etap çalışmalarının tamamlanmasının ardından Göçmenevleri Kavşağına kadar olan yine 2 kilometrelik üçüncü etap çalışmaları yapılacak.”

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Adana’da Büyükşehir’in sorumluluk alanına giren tüm cadde ve bulvarları asfaltlayacaklarını söyledi.Turgut Özal Bulvarı’nın asfaltlanan bölümünün yol çizgilerinin de çekildiğini ve çok güzel bir görünüme kavuştuğunu belirten Zihni Aldırmaz, “Kısa sürede diğer bölümler de aynı standarda getirilecek. 7 kilometrelik Turgut Özal Bulvarı’nın tamamı asfaltlanacak” dedi.

takipçi satın al