rolex replica watches was captivated with the watchmaking arena paintings .

ADANA’DA “AÇIK KAPI” PROJESİ - Adana UlusAdana Ulus

4 Temmuz 2022 - 15:20

ADANA’DA “AÇIK KAPI” PROJESİ

ADANA’DA  “AÇIK KAPI” PROJESİ
Son Güncelleme :

05 Mart 2018 - 15:45

Vali Mahmut Demirtaş, İçişleri Bakanlığınca Türkiye’nin çeşitli illerinde uygulamaya konulan ve geçtiğimiz günlerde Adana Valiliği bünyesinde de hizmete giren “Açık Kapı” projesi ile vatandaşların kamusal alandaki iş ve işlemleri ile talep ve beklentilerini çok daha hızlı ve sonuç odaklı olarak dile getirebileceklerini ifade etti.
Vali Demirtaş, konu hakkındaki açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
“Valiliğimiz bünyesinde oluşturduğumuz ve geçtiğimiz günlerde hizmete sunduğumuz “Açık Kapı” projesindeki amaç; vatandaşlarımız ile kamu bürokrasisi arasındaki iletişimin en üst düzeyde kurulması, vatandaşlarımızın dile getirdikleri talep ve beklentilerin hızlı ve etkin bir şekilde alınarak takip edilmesini ve sonuçlandırılmasını sağlamaktır. Hizmete sunduğumuz ‘’Açık Kapı’’ projesi ile vatandaşlarımız, kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik taleplerini elektronik ortamda ya da yazılı olarak bildirebileceklerdir. Yapılan başvurular, gereği yapılmak üzere titizlikle incelendikten sonra başvurunun süreç ve sonuç bilgileri kısa mesaj ile vatandaşlarımıza bildirilecektir.
Açıklamasında, vatandaşlarla sürekli diyalog halinde olmaya ve tüm kurum ve kuruluşlar nezdinde “kaliteli ve çözüm odaklı” kamu hizmetine büyük önem verdiklerini vurgulayan Vali Mahmut Demirtaş, İçişleri Bakanlığınca yaşama geçirilen ve Adana Valiliği bünyesinde de hizmete sunulan “Açık Kapı” projesi ile vatandaşların beklentilerinin yerine getirilmesi ve dile getirdikleri sorunların çözümüne yönelik çalışmaların ivedilikle gerçekleştirileceğini söyledi.
“Açık Kapı’’ uygulamasının bu bağlamda hayli yararlı olacağına ve devlet-vatandaş birlikteliğine önemli katkılar sunacağını kaydeden Vali Demirtaş, bu projenin amacına uygun olarak, vatandaşların dile getirdikleri taleplerin yerine getirilmesi ve eksikliklerin giderilmesi için tüm kamu kurum ve kuruluşları nezdinde gerekli hassasiyet ve gayreti göstermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.