Adana’da süper lig özlemi - Adana UlusAdana Ulus

14 Haziran 2021 - 15:03

Adana’da süper lig özlemi

Son Güncelleme :

21 Ağustos 2013 - 13:46

Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, “Şehrimizin ekonomik, sosyal, kültürel ve daha başka konuların gündeme getirilmesinden önce Süper Lig’de bir takımı yoksa diğer meseleler teferruattır. Çünkü kısa vadede şehrimize moral destek verecek tek alan futbolda şampiyonluktur.” dedi.

demirAdana Demirspor Kulüp Başkanı Mustafa Tuncel, yeni sezonda mavi lacivertli takımın kombine biletlerinin satışıyla ilgili kampanya kapsamında Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Kulüp Başkanı Tuncel’i makamında oldukça samimi bir şekilde karşılayan Başkan Prof. Dr. Öztürk, “Demirspor şehrimizin güzide bir kulübüdür. Takımımıza destek olmak, sahip çıkmak hepimizin görevidir. Sayın Tuncel hep zor dönemlerde Demirspor’a sahip çıkmıştır. Yine böyle bir dönemde Sayın Mustafa Tuncel’i elini taşın altına koyduğu için bir kez daha canı gönülden tebrik ediyorum” diye konuştu.

Ziyarette taraftarı simgeleyen 12 numaralı üzerinde Azim Öztürk yazan formayı hediye eden Demirspor Kulüp Başkanı Tuncel, “Sayın Başkanımız bizi yıllardan bu yana yalnız bırakmamıştır. İhtiyaç duyduğumuz her zaman yanımızda olmuştur. Bu vesileyle bir kez daha Sayın Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk’e teşekkürlerimi ifade ediyorum” dedi.

SEYHAN’DAN KOMBİNE DESTEĞİ

Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, Adana Demirspor Kulüp Başkanı Mustafa Tuncel’in ziyareti sonrasında kombine bilet alarak kulübe 112 bin 500 TL’lik destek sağladı.

takipçi satın al