Hotivi

Adana’dan Fatih Terim geçti! - Adana UlusAdana Ulus

15 Haziran 2021 - 10:20

Adana’dan Fatih Terim geçti!

Son Güncelleme :

07 Mayıs 2013 - 9:54

fatihterimTürkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nin düzenlediği akülü tekerlekli sandalyelerin ihtiyaç sahiplerine dağıtım törenine dün Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Adana Şubesi’nde gerçekleştirildi. Törene Galatasaray teknik Direktörü Fatih terim ve eşi Fulya Terim de katıldı. Törende ayrıca Adana Valisi Hüseyin Avni Coş ve Adana Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan da hazır bulundu.

Terim Çifti burada yaptıkları konuşmalarda anlamlı mesajlar verdiler. Böylesine güzel bir organizasyon için daha Galatasaray’ın şampiyonluğunu tadamadan Adana’nın yakıcı sıcağına gelen ve törene katılan Fatih Terim ve eşine ne kadar teşekkür etsek azdır.

Ancak, böylesine güzel bir organizasyonun daha geniş katılımlı olmasını beklerdim. Örneklemek gerekirse Adana’nın belediye başkanlarını görmek isterdim…

Adana Demirspor Kulübü’nün başkanı ve yönetimini görmek isterdim…

Gençlik ve Spor İl Müdürü’nü görmek isterdim…

ASKF Genel Başkanını görmek isterdim…

Üstelik Fatih Terim’in Adana’ya geleceği günler öncesinden belliydi. Adana Valiliği bunu bir basın bülteni hazırlayarak duyurmuştu.

Sanıyorum yukarıda sıraladıklarım işlerinin yoğunluğundan dolayı bu törene katılamadılar. Ancak, Adana Valisi ve Emniyet Müdürü bu törene katılacak zaman ayırabiliyorlarsa, belediye başkanları da zaman ayırabilirlerdi.

Fatih Terim öyle sıradan bir insane değil.. Üstelik çalıştırdığı takım Galatasaray pazar günü şampiyonluğunu ilan etmiş, hemen ertesi günü Adana’ya baba ocağına gelmiş ve demiş ki, “Şampiyonluğu Adana’dan başlatıyoruz…”

Akülü tekerlekli sandalyelerin teslimi töreninde Terim çiftinin bu tür organizasyonlara ne kadar önem verdiklerini de öğrenmiş bulunuyoruz.

Sözü uzatmayalım ve noktayı koyalım…

Galatasaray’ın şampiyonluğunu baba ocağı Adana’dan başlatan ve böylesine anlamlı bir organizesyona katkı sunan Terim çiftini kutluyoruz.(Hüseyin Sungur- Günaydın Adana Gazetesi)

 

takipçi satın al