Adanaspor 3 Maçta da Galibiyet peşinde - Adana UlusAdana Ulus

2 Mart 2021 - 16:05

Adanaspor 3 Maçta da Galibiyet peşinde

Son Güncelleme :

14 Şubat 2014 - 22:08

as_linyite_hazirTavşanlı Linyitspor maçının son çalışması öncesinde futbolcular, teknik heyet ve personel sabah kahvaltısında buluştu. Takımın tamamının katıldığı organizasyona Teknik Direktör Levent Eriş ve yardımcıları da tam kadro katıldılar. Yemekte bir konuşma yapan kaptan Merthan Tavşanlı maçının Adanaspor tarihi açısından büyük önem taşıdığını ve galibiyetten başka bir sonuç düşünmediklerini söyledi.

Takım son çalışmasını yaptı

Öte yandan Turuncu Beyazlı takım son antrenmanı yaparak maç saatini beklemeye başladı. Cezalı Fahri ve sakatlığı süren Cem Özdemir Tavşanlı maçında takımdaki yerlerini alamayacak olan isimler.Fatih Şen ise bugün yapılan çalışmanın tamamında yer aldı.

Eriş’’ Tüm hesaplar 3 puan üzerine’’

Adanaspor Teknik Direktörü Levent Eriş hafta başından bu yana iyi çalıştıklarını ve Tavşanlı maçına hazır olduklarını söyledi. Haftalardır takımın oyunsal anlamda sahada etkili futbol oynadığını belirten deneyimli teknik adam’’ Bir haftada oynayacağımız 3 önemli müsabaka var. Tavşanlı maçı bunlardan birisi. Mutlaka kazanmamız gerekiyor. Kendi sahamızda oynayacağımız bu karşılaşmada iyi mücadele ederek 90 dakika sonunda Fethiye maçını düşünmek istiyoruz.Adanaspor’un ligde kalacağına inancım sonsuzdur.Oyuncularımın da sahada verdiği mücadele ile bunu ispatlayacaklarına eminim’’dedi.

as_kahvalti