Hotivi

Adanaspor’da günde 3 antrenman - Adana UlusAdana Ulus

17 Haziran 2021 - 20:13

Adanaspor’da günde 3 antrenman

Son Güncelleme :

06 Temmuz 2013 - 14:04

astopluLig hazırlıklarına Çatalan Tesislerinde sürdüren Turuncu Beyazlı takım günü 3 antrenmanla geçirdi. Sabah kondisyona yönelik çalışmalar yapan futbolcular öğlen havuzda akşamda topla çalışmalar yaptılar.Teknik Direktör Ekrem Al nezaretinde yapılan antrenmanlarda futbolcuların morallerinin yerinde olduğu gözlendi.

Kondisyoner Murat Kol futbolcuları ısınma hareketlerinin ardından havuzda çalıştırırdı. Kuvvete yönelik antrenman  yapan oyuncular daha sonra yüzerek stres attılar.Eski ve yeni oyuncuların uyumu dikkatlerden kaçmazken yöneticilerden Basın Sözcüsü Bülent Uzel’de antrenmanı izledi.

ashavuzGeçen sezon şanssız bir şekilde sakatlanarak sezonu kapatan Talha Mayhoş takımla birlikte antrenmanlara başladı.Ameliyattan sonra iyi bir  ön hazırlık dönemi geçirdiğini belirten başarılı futbolcu’’ Allah hiçbir oyuncuya böyle ağır sakatlık vermesin.Futbol oynamayı çok özledim.Kampı iyi geçirerek eski günlere döneceğimizi düşünüyorum.Özellikle genç oyuncuların çok olması koşan ve savaşan bir takım olacağız anlamına geliyor.Tecrübeli oyuncularla beraber iyi bir takım olacağız.Hocamızda geçtiğimiz yıllarda burada çalışmış camiayı yakından tanıyan bir isim.Taraftarımızın da desteğiyle güzel günler göreceğimiz kanısındayım’’dedi.

takipçi satın al