Hotivi

Adanaspor’dan Bayrak asma çağrısı - Adana UlusAdana Ulus

15 Haziran 2021 - 12:52

Adanaspor’dan Bayrak asma çağrısı

Son Güncelleme :

30 Ağustos 2013 - 1:42

as_zaferTuruncu Beyazlılar Manisaspor maçı hazırlıklarını akşam yapılan tek antrenmanla sürdürdü. Teknik heyet ve futbolcuların Manisa karşısında tek hedef 3 puan olduğu vurgulandı.

Öte yandan Turuncu Beyazlı futbolcular ve Teknik Direktör Ercan Albay Ay-Yıldızlı bayrağımızla objektiflerin karşısına geçerek 30 Ağustos mesajı verdi. Teknik Direktör Ercan Albay  bu anlamlı günün Türk Milleti açısından şeref ve onur  günü olduğunu belirtti.Bu vesile ile başta Mustafa Kemal Atatürk ve Şehitleri saygıyla andıklarını belirten Albay’’Bu eşsiz zaferin tek kaynağı birbirine kenetlenmiş milletin verdiği şerefli mücadeledir. Tarih boyunca farklılıklarımız, birliğimizi tamamlayan zenginliklerimiz olmuştur. Bin yıldır hoşgörüyü, saygıyı, sevgiyi, birlikte barış içinde yaşama kültürünü en iyi biçimde gösteren bir milletiz. Bir kez daha bu günlere gelmemizi canlarıyla ödeyen şehitlerimizi saygıyla ve gururla anıyoruz’’dedi.

BAYRAK DAVETİ

Takım kaptanı Tuna Üzümcü’de milletimizin bağımsızlık adına verdiği mücadelenin 91.yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitleri saygıyla andıklarını belirtti.Bu zaferin tarihte her zaman önemli yer tuttuğunu  belirten tecrübeli oyuncu’’Tarihi şanlı zaferlerle dolu yüce milletimizin bağımsızlık uğrunda verdiği onur mücadelesinin zaferle sonuçlandığı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 91’inci yıldönümünü bu yıl da millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde kutluyoruz.Tüm Adanalıları balkonlarına bayrağımızı asmaya davet ediyorum. Atalarımızdan emanet aldığımız bu güzel vatanımızı, ay yıldızlı şanlı bayrağımız ile her geçen gün daha da güçlenen çağdaş Türkiye Cumhuriyetini onurla korumanın yolu, milletçe kenetlenmekten, birlik ve beraberlik içerisinde olmaktan geçmektedir’’şeklinde konuştu.

takipçi satın al