Adanaspor’dan çift antreman - Adana UlusAdana Ulus

13 Mayıs 2021 - 03:40

Adanaspor’dan çift antreman

Son Güncelleme :

11 Ekim 2013 - 1:27

idman_as_erisLige verilen arada hazırlıklarını sürdüren Adanaspor günü çift antrenman yaparak geçirdi. Sabah ve akşam Osman Yereşen Tesislerinde çalışan Turuncu Beyazlı takımda moraller yerinde. Teknik direktör Levent Eriş antrenman öncesinde futbolcuları ile kısa bir toplantı yaparak genel bilgiler verdi.

Takımın  tecrübeli file bekçilerin de Tolgahan  bugün yapılan  antrenmanda yer almadı.Gribal enfeksiyon nedeni ile tedavisine başlayan Tolgahan’ın bir süre dinleneceği belirtildi.Ayrıca hafif ağrıları bulunan Rahman ve Tayfun ‘da takımdan  ayrı düz koşu yaptılar.İzinli  olan  Marco’da akşam saatlerinde Adana’ya geldi.

Bu arada Adanaspor Cumartesi günü Süper Lig takımlarından Erciyesspor ile özel bir maç oynayacak. Adana’da yapacağı son çalışmanın ardından Kayseri’ye gidecek olan kafile maç saatini bekleyecek. Müsabaka saat 15:00’da Kadir Has Spor Kompleksi yan sahada oynanacak.

Dar alanda oynanan maçta ikili mücadelelerde futbolcuların hırslı ve istekli oldukları gözlendi. Teknik Direktör Levent Eriş belirli bölümlerde oyunu durdurarak futbolcularına uyarılarda bulundu. Bazı pozisyonlarda futbolcuların top kampa mücadelesi ortaya ilginç görüntülerin çıkmasına neden oldu.

takipçi satın al