Adana’ya 10 Milyon Avro’luk Şirin Otel - Adana UlusAdana Ulus

13 Mayıs 2021 - 03:11

Adana’ya 10 Milyon Avro’luk Şirin Otel

Son Güncelleme :

11 Ekim 2013 - 2:08

sirin_otelAdana’da  Dörtyol Kavşağı’nda 10 milyon avroluk harcamayla yaptırılan ‘’Şirin Park Hotel’’ Kasım ayının ilk haftasında misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

Şirin Park Hotel  Yönetim Kurulu Üyesi  Murat Şirin, temelini 2012 yılında  attıkları 4 yıldızlı ‘’Şirin Park Hoteli’’ni tamamlamanın mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi.  İlk olarak 2005 yılında açtıkları ‘’Şirin turizm’’ seyahat acentası ile  turizm sektörüne adım attıklarını ifade eden Murat Şirin, ‘’Kentin en merkezi yerinde yaptırdığımız dünya standartlarındaki otelle sektörde etkin olarak yer alacağız’’ dedi.

Doğu Akdeniz’in incisi Adana’yı görmeye gelenlerin konaklayacağı bir yaşam alanı yarattıklarını belirten Şirin, ‘’Şirin turizm olarak yıllardır düğün salonu, sauna, halı saha ve turizm acentası alanlarında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu kentten kazandıklarımızı yine bu kente yatırım yaparak  geri veriyoruz.  Yarattığımız bu eser sadece bir otel değil, aynı zamanda restoran ve kafesiyle hemşehri  ve misafirlerimizi yerel damak tatlarıyla buluşturacağımız  bir yaşam merkezi’ olacak’  dedi.

Murat Şirin, tesisin uzun yıllar kente hizmet  edeceğini  vurgulayarak,  ‘’Oteli  öncesinde ulusal ardından da uluslararası alanda bilinirliliğe sahip marka  olmasını sağlayacağız’’ diye konuştu.

Otelin  15 ay gibi kısa sürede tamamlanması için büyük çabalar harcadıklarını belirten Şirin, şöyle konuştu:

‘’ Kasım ayının ilk haftasında misafirleri ağırlamaya başlayacağımız tesisimizle Adana’nın turizmine katkı sağlamak için programlar ve tanıtımlar yapacağız. Bu tanıtımlar için değişik ve renkli projeler üreteceğiz Tarihi ve turistik yerleriyle ülkemizin önde gelen illerinden biri olan  Adana’mızın eşsiz güzelliklerini  tanıtmak için çaba harcayacağız.. Adana’mızı yabancı turistlerin daha çok  ziyaret edeceği marka kent yapmak için her türlü çabanın içerisinde olacağız. .  Adana’yı ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlerin gönül rahatlığıyla yemek yiyebileceği ve hoşça vakit geçirebilecekleri bu tesisi kentimize kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz..’’

 

Otelin Genel Müdürü’nün  Vahap Kayadan olduğunu vurgulayan Şirin, 50 personelle en iyi hizmeti vereceklerine inandıklarını ifade etti.

sirin_oteloda sirincephe

GENİŞ VE KONFORLU ODALAR

 

Şirin Park Hotel her biri  35 ve 60 metrekare  arasında değişen toplam 77  adet standart, 13 delüx odaları ile toplam 200 yatak kapasitesine sahip konforlu lüx odalarında her türlü mekanik ve teknolojik ekipman bulunan Hotel’de  konaklayanlar için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Otel Geleneksel Türk ve Dünya mutfağı damak tatlarına hitap edecek  her türlü yiyecek ve içecek hizmeti veren  2 ayrı restoran ve cafesiyle son teknoloji ekipmanlarla benzersiz bir ziyafet sunuyor.

Şirin Park Hotel, Adana  Havalimanı’na 3,  merkez otogara ise 5 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

 

takipçi satın al