Adana’yı İstiyorum - Adana UlusAdana Ulus

10 Mayıs 2021 - 04:14

Adana’yı İstiyorum

Son Güncelleme :

09 Ekim 2013 - 12:47

seraptorun_erdoogan Adana’ya açılış ve temel atma töreni için gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti Kadın Kolları Seyhan İlçe Başkanı Serap Torun arasında bir diyalog yaşandı.Başbakan Torun’a, “Adana’yı sizden istiyorum” dedi.

İstasyon Meydanı’ndaki törenden sonra Kadın Kolları Yönetimi ile birlikte Başbakanla görüşme fırsatı bulan Serap Torun, “ Biz başbakanımızı seviyoruz. Onun direktifleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Başbakanımızla görüşmek çok büyük bir arzumuzdu. Nihayet başbakanımızla görüşmek ve tanışmak imkanı bulduk. Başbakanımızın bize hususi olarak “Adana’yı isyorum sizden” demesi bizleri daha çok motive etti. Bundan sonra daha çok çalışacağız. Adana Büyükşehir Belediyesini kazanarak Başbakanımızı mahçup etmeyeceğiz.” dedi.

Seyhan’da Kadın Kollarının çalışmalarına hız verdiğini belirten Torun: “Seyhan’da kadın kollarına çok iş düştüğünün bilincindeyiz. Seyhan’da dinamik bir teşkilatımız var. Arkadaşlarımızla birlikte çok mesafe katettik. Organizasyon yeteneğimizi her geçen gün biraz daha geliştiriyoruz. Bu güne kadar pek çok organizasyona imza attık. Çok fedakar arkadaşlarımız var. Bu samimi ve özverili arkadaşlarımla birlikte başarılı olacağımıza inanıyorum.” dedi.

 

takipçi satın al