Adaylarımıza sahip çıkacağız! - Adana UlusAdana Ulus

4 Mart 2021 - 02:52

Adaylarımıza sahip çıkacağız!

Son Güncelleme :

21 Şubat 2014 - 11:16

CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı, CHP’nin yerel seçimlerde Adana genelinde başarılı sonuç alacağını belirtti, adaylara sahip çıkacaklarını söyledi.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Ali Demirçalı, Başkan Cafer Esendemir ve yöneticilerle görüştü.
Türkiye’de iktidarın yolsuzluklar başta olmak üzere ayrıştırma ve basın özgürlüğüne vurduğu darbe nedeniyle halk tarafından benimsenmediğini ifade eden Ali Demirçalı, “30 Mart tüm Türkiye ve özelde Adana için milad olacak. Halkımız CHP kadrolarına olan güveni ve inancıyla ülkemizin, Adana’nın düzlüğe çıkmasına vesile olacak” dedi.

Son 10 yıldır iktidar partisi eliyle Adana’nın her alanda geri bırakıldığını savunan Ali Demirçalı, “Adanalılar artık kendilerine yapılan haksızlığı sorguluyor. Vatandaşlarımız sandıkta iktidara dersini vermenin hesabını yapıyor. Adana geri kalmışlığı hak etmiyor. Adana, iktidar partisi tarafından yıllardır cezalandırıldı. Vatandaş bunun bilinciyle hareket edecek” diye konuştu.
Konuşmasında partililerine de seslenen Demirçalı, “CHP’liler adaylarına sahip çıkacak. Partimiz önce yerelde sonra genelde iktidar olacak. İçimizdeki kırgınlıklar ve küskünlükleri bir kenara bırakacağız. Adaylarımıza dört elle sarılacağız. Belediye meclis üyeliklerinde ve belediye başkanlıklarında başarılı sonuçlar alacağız. Bu gerçekliğin bilinciyle hareket edeceğiz” ifadelerine yer verdi.