rolex replica watches was captivated with the watchmaking arena paintings .

Afiş komedisi - Adana UlusAdana Ulus

7 Temmuz 2022 - 10:56

Afiş komedisi

Son Güncelleme :

24 Ağustos 2012 - 10:53

Seyhan ilçe Fatih Mahallesi’nde asılan afişte tam bir komedi örneği sergilendi. Afişte “Asfalt Yol çalışmalarından Dolayı Prof. Dr. Azim Öztürk’e Teşekkür Ederiz. Mahalle Sakinleri.” ibaresi yer alırken, bez afiş gerilen yolun parke taş olması dikkatlerden kaçmazken, olay afiş mahalle sakinleri tarafından alay konusu oldu.

“KİM ASTI BU AFİŞİ?”

ÇUKUYROVA PRES Gazetesi’nin haberine göre, Fatih Mahallesi’nde gerilen bez afiş mahalle sakinlerini de gerdi. Parke taş döşeli yolun üzerine “Asfalt teşekkürü” gibi abesle iştigal afişin kimin tarafından asıldığı da gizemini koruyor. Fatih Mahallesi sakinleri bu afişi kimin astığı konusunda hiçbir bilgiye sahip değil. Baştan sona kadar “Reklam” kokan afişin mahalleli tarafından mı yoksa belediye tarafından mı asıldığı merak konusu oldu.

TEŞEKKÜRÜ “AZİM” ALIYOR PEKİ BELEDİYE NE YAPIYOR?

Fatih Mahallesi’ndeki bir sokakta gerili bulunan bez afişte ““Asfalt Yol çalışmalarından Dolayı Prof. Dr. Azim Öztürk’e Teşekkür Ederiz. Mahalle Sakinleri.” yazıyor. “Azim’le çalışıyoruz” diyen Prof. Dr. Azim Öztürk’e teşekkür ediliyor. Yani Seyhan Belediye Başkanı teşekkürü alıyor, belediyeye tek bir teşekkür edilmiyor! Teşekkürü eden de “Mahalle Sakinleri” olarak lanse ediliyor. Hangi mahalle sakini o da b elli değil. Nereye asarsan as, her mahalleye uyar bu afiş!..

FATİH’TE ALAY KONUSU!..

Fatih Mahallesi’nde bir çok vatandaş ve esnaf parke taş yola gerilen ve üzerinde asfalt yol teşekkürü bulunan bez afişe tepki gösterirken, bir çok mahalle sakini de olayı alay konusu yapıyor. “Asılan bu afiş tüm Fatih Mahallesi sakinlerini cahil konumuna düşürüyor. Hiç parke döşenen bir yol için asfalt teşekkürü olur mu? Ya bu afişi mahallemizden kaldırsınlar. Ya da düzeltip geri assınlar” diye tepkilerini dile getiriyorlar.