Ak Parti Adayından Kırtasiye Vaadi - Adana UlusAdana Ulus

12 Nisan 2021 - 21:23

Ak Parti Adayından Kırtasiye Vaadi

Son Güncelleme :

03 Mart 2014 - 0:24

abdullah_torun_kirtasiyeAk Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun,  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın da katıldığı Yüreğir Ulubatlı Hasan Mahallesi’nde, vatandaşlara “Ücretsiz Kırtasiye” müjdesi verdi.

Yerel yönetimlerde, alt ve üst yapı hizmetleri kadar, sosyal belediyeciliğin de layıkıyla yapılması gerektiğini vurgulayan Torun, belediye kaynaklarının doğru ve planlı kullanımının da zorunlu olduğuna dikkat çekti. Torun, “Sosyal belediyecilik bizim işimiz. Bizim dönemimizde, metro borcu batağından kurtaracağımız Büyükşehir Belediyesi’nin kaynakları, halkımızın yararına kullanılacak. Hazırladığımız projeleri kararlılıkla bir bir yaşama geçirirken, sosyal belediyeciliğe verdiğimiz önem doğrultusunda hükümetimizin ücretsiz verdiği okul kitaplarına ek olarak, öğrencilerimizin defter, kalem, silgi vb. kırtasiye ihtiyaçlarını ücretsiz olarak biz karşılayacağız. Böylece halkımızın bütçesine katkıda bulunacağız” dedi.

Belediyelerin varlık sebebinin, halkın refahı ve mutluluğu olduğuna dikkat çeken Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, “Adana’mızın ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda gelişip kalkınması için hazırladığımız projelerin yaşama geçirmenin yanı sıra, sosyal belediyecilik anlamında da bir çok projemizi hızla gerçekleştireceğiz. Kadınlarımıza, yaşlılarımıza, çocuklarımıza, gençlerimize yönelik projelerimizle, çok daha mutlu bir toplum oluşturmaya büyük önem veriyoruz. 30 Mart seçimlerinin ardından halkımızın bizlere yönelik teveccühleriyle, daha mutlu ve daha huzurlu bir Adana oluşturmaya kararlıyız” şeklinde konuştu.abdullahtorun_bakan_kilic