Ak Parti İlçe Başkanı Bakan gibi konuştu! - Adana UlusAdana Ulus

14 Haziran 2021 - 09:23

Ak Parti İlçe Başkanı Bakan gibi konuştu!

Son Güncelleme :

24 Haziran 2013 - 1:04

Ak Parti Seyhan İlçe Başkanı Kasım Pamuk, partisinin sandık koordinasyon toplantısında ilginç bir açıklama yaptı, “Dünyada eksen kayması var, dengeler yeniden kuruluyor. Türkiye gelişmelere paralel olarak, makas değiştiriyor.” dedi

Türkiye’nin çok önemli bir noktaya geldiğini ve tarihinde görmediği faiz oranlarına indiğini ifade eden Pamuk, açıklamasında şu görüşlere yer v erdi:

aksp_seyhan_pamuk“Türkiye, psikolojik eşiği aşma noktasına kadar geldi. Son yaşanan olaylar bazı kesimleri tedirgin ettiğinden, faizler yeniden yükselmeye başladı. Sayın Başbakanımızın “faiz lobisi” vurgusu bundandır. Faiz lobisi geçmişte gerek dışarıda gerek içerideki işbirlikçileri ile Türkiye’nin damarlarındaki kanını emmiş ve Türkiye’ye çok ciddi bedeller ödettirmiştir. Eğer son olaylar yaşanmamış olsaydı faizler yüzde 2,5 seviyelerine kadar gerileyecekti.” dedi.

Türkiye’yi ekonomik ve siyasi açıdan sıkıntıya sokmak isteyenlerin yeniden piyasaya çıktıklarını öne süren Ak Parti İlçe Başkanı, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“ Türkiye’yi güçlü görmek istemeyenler, her zaman dışarıdan talimat almayı kendine ilke edinmiştir. Fakat halkımızın sağduyusu sayesinde hevesleri kursağında kalmıştır. Artık Türkiye, dış ve iç şoklara karşı daha dirençlidir. Halkımız, işini kötü yapanlara mahkum değildir. Çok şükür, milletin rotasında dimdik ayakta duran bir AK Parti iktidarı var.

İnanç ve fikir özgürlüğünden korkanların, Türkiye’yi baskıcı ve tek partili günlere döndürmek istediğini söyleyen PAMUK: “ 8 ay sonra yerel seçimler var. Seçimde milletin oyunu alamayacaklarını bilenler, şimdiden terör estirmeye başladılar. Ama halkımız onlara ilk dersini demokratik yollarla sandıkta verecektir. Ülke için taş üstüne taş koymayanlar, başkasının da hizmet etmesine engel olmak istiyorlar. Ama milletimiz ayrılık tohumları ekmek isteyenlere fırsat vermeyecek ve Türkiye tüm engelleri aşacaktır.”

takipçi satın al