Akbaş Nikâh Şahitliği yaptı - Adana UlusAdana Ulus

27 Şubat 2021 - 06:27

Akbaş Nikâh Şahitliği yaptı

Son Güncelleme :

16 Şubat 2014 - 20:59

ali_akbas_nikah_sahitMilliyetçi Hareket Partisi Adayı Ali Uğur Akbaş, Mehmet-Filiz Tosun’un (Karataşoğlu) nikah şahitliğini yaptı.

Çukurova Belediyesine ait Evlendirme Dairesi Salonu’nda gerçekleştirilen nikâh törenine katılan MHP Adayı Ali Uğur Akbaş, Mahmut-Filiz Tosun özel bir tarihte, 14 Şubat 2014’te, “Sevgililer günü”nde dünya evine girmelerinin kendileri için unutulmaz olacağını söyledi.

Nikâh sonrası evlenme cüzdanını gelin Filiz Tosun’a vermeden önce kısa bir konuşma yapan MHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, ” Size ömür boyu mutluluklar diliyorum. Benim şahitlik yaptığım çiftler her zaman mutlu olurlar. İnşallah ben de 30 Mart sonrasında belediye başkanınız olacağım. Birbirinize karşı olan sevgi ve saygınızı hiç kaybetmeyin. En kötü gününüz böyle olsun.“ temennisinde bulundu.

Daha sonra takısını takan Ali Uğur Akbaş, Tosun Çifti hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Mahmut-Filiz Tosun çifti, dünya evine girmenin mutluluğunu yaşarken, kendilerini bu günlerinde yalnız bırakmayan ve nikâh şahitliği yapan Çukurova Belediye Başkan adayı Ali Uğur Akbaş’a çok teşekkür ettiler.

akbas_nikah1