Akbaş'ın Listebaşı Adayı Aldırmaz - Adana UlusAdana Ulus

27 Şubat 2021 - 12:09

Akbaş’ın Listebaşı Adayı Aldırmaz

Son Güncelleme :

23 Şubat 2014 - 19:55

akbas_meclis_yeleriAdana(Ulus)–MHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, meclis üyesi  aday ve aday adayları ile kahvaltıda bir araya gelip birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Meclis üyeleri arasında Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ın oğlu Nazım Aldırmaz da vardı. Akbaş Aldırmaz ile yakından ilgilendi. Listeden çıkarıldığı iddia edilen Nazım Aldırmaz’ın listenin 1. sırasında yer aldığı, daha önce ilk sırada olduğu bildirilen Zafer Uyumaz’ın istifasının sağlanarak görevinden ayrıldığı öğrenildi. Ali Uğur Akbaş, daha çok çalışarak hep birlikte bu seçimi kazanacaklarına inançlarının tam olduğunu belirterek, Çukurova’yı hem Türkiye’nin hem de Adana’nın cazibe merkezi haline getireceklerini söyledi.

Baro Tesisleri’ndeki kahvaltılı toplantıya MHP eski Genel Başkan Yardımcılarından Murat Şefkatli, Çukurova ilçe Başkanı İlhan Pehlivan da katıldı. Ali Uğur Akbaş, “Hep beraber çok çalışıp, birlikte kazanacağız. Her zaman birlik ve beraberlik içinde olacağız. Bu süreçte bir olup sel olup akacağız. Sizlere ve kendime olan inancım tam. 30 Mart sonrasında Çukurova’yı kazanarak Adana’nın kalesi haline getireceğiz. Tek yürek olup Çukurova’nın her karışını hizmetle donatacağız. “dedi.

Çukurova İlçe Başkanı İlhan Pehlivan, atamayla geldikleri görevlerini bu süreçte daha ileriye götürmek ve seçimi kazanmak için çaba harcayacaklarını, partilerini yüceltmek için ise çok çalışacaklarını kaydetti. MHP Eski Genel Başkan Yardımcısı Murat Şefkatli,  “30 Mart’ta seçimi kazanacak gerekli güce, halk desteğine ve morale sahibiz. Eğer halka yapacağımız projeleri iyi anlatırsak ve partili partisiz herkesi kucaklayacağımız gerçeğini vurgularsak 30 Mart’ta hep birlikte zafer kazanırız” dedi.

aliugurakbas_meclis ali_akbas_meclisss