Akil İnsanlardan Vali Coş’a Ziyaret - Adana UlusAdana Ulus

14 Haziran 2021 - 14:15

Akil İnsanlardan Vali Coş’a Ziyaret

Son Güncelleme :

14 Haziran 2013 - 15:31

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu Başkanlığında sanatçılar, köşe yazarları ve akademisyenlerden oluşan, Akil İnsanlar Akdeniz Heyeti Üyeleri, Vali Hüseyin Avni Coş’u ziyaret etti.

akiller_valiAkil İnsanlar Akdeniz Heyeti Üyelerinden Sinema Sanatçısı Kadir İnanır, Ekopolitik Düşünce Kuruluşu İcra Kurulu Üyesi Tarık Çelenk, Siyaset Bilimi Doktoru Şükrü Karatepe, Köşe Yazarı Muhsin Kızılkaya, Avukat Öztürk Türkdoğan ve Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Hüseyin Yayman’ın da hazır bulunduğu heyet, Adana’da Sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelmesinin ardından Vali Coş’u ziyaret ettiler.

Konukları ile bir süre sohbet eden Vali Coş, toplumsal barışın sağlanması için çaba sarf eden heyet üyelerini Adana’da misafir etmekten  dolayı mutlu olduğunu söyledi. Ziyaret, karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasıyla son buldu.

vali_akillerle_gorustuAkil İnsanlar Kaktüskent’te dün 2 grup halinde daha önceden belirlenen aralarında gazeteci, işadamı, sivil ve meslek kuruluşu temsilcilerinin de bulunduğu 100’ü aşkın kişi ile görüştü. Akil İnsanlar dünkü görüşmelerde bir grup tarafından da protesto edildi.

takipçi satın al