Akyürek’ten ÇGC’ye ziyaret - Adana UlusAdana Ulus

13 Haziran 2021 - 13:58

Akyürek’ten ÇGC’ye ziyaret

Son Güncelleme :

11 Temmuz 2013 - 15:11

akyurek_cgcMHP Sarıçam Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Akyürek, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek Cemiyet Başkanı Cafer Esendemir ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre görüştü.

MHP Sarıçam Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Akyürek onurlu bir yola çıktığını, çıkmadan önce Sarıçam halkına danıştığını ve onların onayını aldığını belirtti. Akyürek, “Ben zaten bölgenin insanıyım. Sarıçam halkının sorunlarını benden iyi kimse bilemez. Benim ne makam ne koltukla işim olamaz. Ben Sarıçam’a kalıcı hizmetler üretmek ve Sarıçamlı hemşerilerimin yıllardır uğradığı haksızlık ve ihmale son vermek için bu göreve talibim. Yıllarca gazetecilik mesleğini en doğru ve dürüst şekilde icra etmeye çalıştım ve bunu başardığımı da düşünüyorum. Gazetecilik mesleği bana buradaki sorunları daha iyi anlamamı sağladı” diye konuştu.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ise meslektaşlarının bu onurlu göreve talip olmasından dolayı memnuniyet duyduklarını dile getirdi. Esendemir, “Ramazan Akyürek gazetecilik mesleğine yıllarını adamış bir kişidir. Gazetecilik mesleği sayesinde Sarıçam’ın sorunlarını en ince detayına kadar Ramazan Akyürek’in bildiğini düşünüyorum. Yıllarca kalemini satmadan gazetecilik mesleğini sürdüren Akyürek’in Sarıçam’a da dürüst ve namuslu bir şekilde hizmet edeceğinden en ufak bir şüphem yok. Çukurova Gazeteciler Cemiyeti ve tüm basın mensupları adına Ramazan Akyürek kardeşimizi bu şerefli yolda sonuna kadar destekliyoruz” şeklinde konuştu.

takipçi satın al