Hotivi

Aldırmaz hizmetini kıyaslıyor! - Adana UlusAdana Ulus

24 Haziran 2021 - 11:44

Aldırmaz hizmetini kıyaslıyor!

Son Güncelleme :

13 Nisan 2013 - 14:26

Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliği koltuğunda 2.5 yılı aşkın süredir oturan Zihni Aldırmaz,  kendi hizmetleri ile son 10 yılda yapılan çalışmaların kıyaslamalarını yaptı.

Büyükşehir belediye Başkanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklama şöyle:

hizmeti_belediye“Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin gece-gündüz demeden çalıştığını söyleyen Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, “Büyükşehir’e bağlı ASKİ Genel Müdürlüğü, Fen İşleri Daire Başkanlığı, Yol Şube Müdürlüğü, Park-Bahçeler Müdürlüğü ile Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı personeli güney, doğu, batı, kuzey ayırımı yapmadan kentin dört bir tarafına eşit şekilde hizmet götürmektedir” dedi.

“Akıllı Dokunuş Projesi” kapsamında, kent içi trafiğini rahatlatmak amacıyla; meydan ve kavşaklarda yeni düzenlemeler yaptıklarını, düzenleme yaptıkları kavşak sayısının 50’i bulduğunu, 2.5 yılda 30 köprü inşa ettiklerini vurgulayan Zihni Aldırmaz, çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyledi.

Yeni bulvarlar, kaldırım düzenlemeleri, engelsiz mekanlar, peyzaj uygulamaları, sanayi sitelerinin yollarının yapımı, hastane, okul, camilerin bahçelerinin iyileştirilmesi, mezarlıkların düzenlenmesi gibi çalışmalar yapıldığını kaydeden Zihni Aldırmaz, “Amacımız, daha yaşanabilir bir kent yaratmaktır. ‘Ortak Akıl Toplumun Projesidir’ anlayışıyla yürütülen hizmetlerimizi, vatandaşımızın takdirle karşılaması, bizleri daha iyisini yapmaya teşvik etmektedir. Son 10 yılda sadece 4 köprü yapılmışken biz 2.5 yılda 30 yeni köprü yaptık. Bunun yanında 50 yılda yapılan 152 kilometre ana kolektöre biz 2.5 yılda 105 kilometre ilave ettik. Her şey Adanalı için. Ayrıca, gece-gündüz, hafta sonu tatili, resmi tatil demeden hizmet üreten, özveriyle çalışan personelimizi de kutluyorum” şeklinde konuştu.

 

 

takipçi satın al