Hotivi

Aldırmaz'dan Demirspor'a moral ziyareti - Adana UlusAdana Ulus

17 Haziran 2021 - 07:45

Aldırmaz’dan Demirspor’a moral ziyareti

Son Güncelleme :

10 Mayıs 2013 - 12:26

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, kritik Samsunspor maçı öncesi Adana Demirsporlu futbolcuları ziyaret ederek, moral verdi. Ziyarette “Her zaman yanınızdayım” mesajı veren Zihni Aldırmaz, Adana Demirspor Kulübü Başkanı Önder Serin ve Mavi-Lacivertli futbolcularla Mavi Salon’da bir araya geldi.

aldirmaz_ads“DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Futbolcularla tek tek ilgilenen ve onlara play off öncesi son maç olan Samsunspor karşılaşmasında başarılar dileyen Zihni Aldırmaz, “Şimdiye kadar çok emek verdiniz ve bulunduğunuz yer itibariyle başarılı oldunuz. Hepinize emekleriniz için teşekkür ediyorum. Samsunspor maçını da kazanıp play off’a kalanacağınıza, sonra da başarılarınıza devam edeceğinize inanıyorum. Şimdiye kadar olduğumuz gibi bundan sonra da yanınızda olmaya devam edeceğiz” dedi.

YABANCILAR ÇOK MUTLU

Yabancı futbolcularla da sohbet eden Zihni Aldırmaz, Kamerunlu Roger ile Mavi Lacivertli takımın Brezilyalı yıldızları Juninho ve Luiz’e Adana’da yaşamaktan mutlu olup olmadıklarını sordu. Demirspor’un yabancı futbolcuları Adana’yı çok sevdiklerini ve takımdaki aile ortamının kendilerini mutlu ettiğini belirttiler.

ALDIRMAZ’A HEDİYE FORMA

Bu arada ziyarette Demirspor Kaptanı Erman Özgür, Zihni Aldırmaz’a üzerinde tüm futbolcuların imzalarının bulunduğu bir forma hediye etti.

Zihni Aldırmaz, Erman’a teşekkür ederek, “Hediyenin hediyesi olmaz ama ben bunu torumuna hediye edeceğim” şeklinde konuştu.

“EN BÜYÜK DESTEKÇİMİZ BÜYÜKŞEHİR”

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Önder Serin de ziyaretinden dolayı Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti. Her zaman en büyük desteği Büyükşehir Belediyesi’nden ve Başkan Zihni Aldırmaz’dan gördüklerini vurgulayan Önder Serin şunları söyledi:

“Biz Adana Demirspor olarak Büyükşehir Belediyesi’nin ve Sayın Başkanımız Zihni Aldırmaz’ın destekleriyle buralara kadar geldik. Eğer ortada bir başarı varsa bunda en büyük pay Başkanımız Zihni Aldırmaz’ındır. Kendisine kulübüm, futbolcularım ve camiam adına teşekkür ediyorum. Sayın Başkanımızın desteğinin bundan sonra da süreceğine inanıyorum. Spor fonundan bize sağladığı destekle takımı play off kapısına kadar getirdik. İnşallah play off’a kalacağız ve Süper Lig için mücadele edeceğiz.”

 

takipçi satın al