Hotivi

Alo 153 Adana’yı dinliyor! - Adana UlusAdana Ulus

20 Haziran 2021 - 07:34

Alo 153 Adana’yı dinliyor!

Son Güncelleme :

05 Haziran 2013 - 12:25

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin yeniden düzenlenen Halkla İlişkiler Birimi, yeni kurulan Alo 153 hattı ve uygulamaya konulan “Başkan Adana’yı Dinliyor” projesi ile her gün 2 bin Adanalı ile temas kurulduğu bildirildi.

alo153-adaBüyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Genel Sekreter Nermin Akray, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları ve Şube Müdürleri ile toplantı yaptı.

Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nın her gün 2 bin Adanalı ile temas kurulmasını sağlayan bu çalışmalarına her birimin destek vermesini isteyen Zihni Aldırmaz, “Her birimin vereceği destek ve katkı bu çalışmaların daha da başarılı olmasını sağlayacaktır” dedi.

Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ferat Yüksel de, vatandaş odaklı uygulamaya konulan projelerde kendilerinin sadece koordinatör olduğunu, diğer birimlerin de çalışmaları sahiplenmesi gerektiğini anlattı.

Daha sonra Halkla İlişkiler biriminden Esra Ak, Alo 153 Şefi Berna Akınlı ve Başkan Adanalı’yı Dinliyor Projesi sorumlusu Özgür Aktakas yapılan çalışmalarla ilgili sunum yaptılar ve sinevizyon eşliğinde bilgi verdiler.

takipçi satın al