Altın Koza Festivali Yemeği - Adana UlusAdana Ulus

10 Mayıs 2021 - 03:55

Altın Koza Festivali Yemeği

Son Güncelleme :

08 Ekim 2013 - 12:17

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Altın Koza AŞ personeline teşekkür yemeği verdi.

altinkozayemegi120. Uluslararası Altın Koza Film Festivali’nin başarıyla tamamlanmasının ardından, festival boyunca özveriyle çalışan personel için özel bir gece düzenlendi. Seyhan Oteli’ndeki yemekte konuşan Zihni Aldırmaz, “Biz büyük bir aileyiz. Hepinizin emeğine sağlık. Birlik, beraberlik, kenetlenme, çalışma disiplini nasıl olur gösterdiniz. Hepinizi kutluyorum. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi ve Altın Koza çalışanlarının yanında bize destek olan Adanalılara da teşekkür ediyorum” dedi.

Belediyeciliğin bir gönül ve sevgi işi olduğunu anlatan Zihni Aldırmaz, “Biz Büyükşehir Belediyesi olarak büyük bir aileyiz. Bundan sonra daha da başarılı olacağız. Altın Koza’nın her gecesi başarıyla geçti. Elele verdiğimiz sürece başaramayacağımız şey yok” şeklinde konuştu.

Yemekte ayrıca Zihni Aldırmaz’a bir de sürpriz yapıldı. Zihni Aldırmaz, mimarlık mesleğinde 40 yılını doldurması nedeniyle kendisi için hazırlanan pastayı kesti.

Öte yandan Altın Koza AŞ’nin emektarlarından Muhasebe Müdürü Mustafa Mete’ye de emeklilik kararı almasından dolayı plaket verildi.

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı sanatçılarının da sahne alarak birbirinden güzel şarkı ve türküleri seslendirdiği geçeye Genel Sekreter Nermin Akray, genel sekreter yardımcıları ve daire başkanları da katıldı.

takipçi satın al