Altın Koza gazetecileri ödüllendirdi! - Adana UlusAdana Ulus

8 Mayıs 2021 - 13:28

Altın Koza gazetecileri ödüllendirdi!

Altın Koza gazetecileri ödüllendirdi!
Son Güncelleme :

09 Aralık 2012 - 13:52

Adana(Ulus)–17-23 Eylül tarihleri arasında bu yıl 19’uncusu düzenlenen Altın Koza Film Festivali etkinlikleri kapsamındaki “Altın Koza Haberleri Basın Özendirme Yarışması” sonuçları açıklandı.
Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamada Yarışma Jürisi; haber, köşe yazısı, kurgu-montaj, televizyon programı, haber fotoğrafı, televizyon haberi, sayfa düzeni, röportaj ve internet araştırma-inceleme ile internet köşe yazısı olmak üzere 10 dalda ödüle layık eserleri belirledi.

Yarışmada ödül alan gazeteciler ve kurumları şöyle:

Haber: Ayfun Kaplan (Karataş İskele), Vural Köse (Günaydın Adana), Neşet Karadağ (Habertürk), Cengiz Durak (Yüreğir Çukurova), İnci Çeliköz (Süper), Murat Gegin (Toros), Hakan Köker (Milliyet), Osman Yavuz (Çukurova Flash Haber), Ufuk Tekin (Sabah), Dilber Demirel (Çukurova’dan Haber), Zafer Şahin (Fashion Vip), Murat Özkardeş (Adana Haber), Ahmet Akgün (Adana Haber), Serdar Akın (Adana Haber), Namık Kemal Kalaycı (Güney Haber), Vahit Şahin (İha), Adnan Bektaş (İha), Fatih Keçe (İha), Yusuf Koyun (İha), Soner Kan (İha), Sezgin Pancar (İha), Leyla Kesen (Ekspres)

Köşe Yazısı: Çetin Gülbasar (Süper), Ömer Alpdoğan (Toros), Veli Uçuk (Zirve), Gökmen Oğur (Çukurova Merhaba), Yüksel Mert (Ekspres), Harun Cingiz (Yeni Adana), Ferman Gökdal (Türkay Haber), Mehmet Atay (Medya Yenigün), Ali Gülengül (Yeni Gözlem), Jale Karaşahinoğlu (Medya Vizyon), Neslihan Öztoprak (Olay Haber), Murat Yıldırım (Adana Lobi), Cemil Serezli (5 Ocak), Sibel Soyer (5 Ocak), Şencan Birincioğlu (Adanalı), Ercan Yılmaz (5 Ocak).

TV Kurgu-Montaj: Seyhan Özdemir (Çukurova Tv), Orhan Fikret Öcal (Kent Tv), Emrah Yavuz (Koza Tv), Arif Biçer (Kanal A).

TV Program: Mehmet Genç (Akdeniz Tv), Murat Yonat (Koza Tv), Kudret Sözmez (Koza Tv), İbrahim Karanfil (Kanal A).

Fotoğraf: Kerem Demiral (5 Ocak)

TV Haber: Serhat Şanlı (NTV), Hasan Uylaş (NTV), Aydın Güçlü (Akdeniz Tv), Umut Yüzer (Akdeniz Tv), Merve Erkovan (Akdeniz Tv), Yavuz Yıldırmaz (Çukurova Tv), Sema Erdoğan (Kanal B).

Sayfa Düzeni: Mustafa Morkoyun (Günaydın Adana), Şener Metin (Yeni Metin), Funda Bozan (İlkhaber), Bülent Vezir (Çukurova Press), Tevfik Dinçkalmış (Günlük), Ahmet Kırmızıdal (Toros), Bülent Çelikten (Çukurova Çağdaş), Songül Türkmen (Sabah), Yunus Güven (Sabah), Emine Nurten Songür (Yeni Adana), Müberra Özköymen (Medya Yenigün), Mehmet Apaydın (Ekspres), Fatma Tekbaş (Doruk), Songül Güler (Adana Haber), Figen Ekiz (5 Ocak), Dursun Dağtekin (Adanus).

Röportaj: Hüseyin Yetiş (Kent), Oben Kırdök (Sabah), İnci Gül (Ekspres), Emine Gürcan (Akdeniz Tv), Zafer Geyik (5 Ocak), Uğur Turukalan (Akdeniz Tv), Çağla İnci (Kanal A).

İnternet Köşe Yazısı: Mustafa Boz (Spor01), Sefa Saygıdeğer (Ajans01)

İnternet Araştırma-İnceleme: Halil Selçuk İspaha (Ahaport)

Ödüller, sahiplerine önümüzdeki günlerde açıklanacak bir tarihte verilecek.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
takipçi satın al