Hotivi

Altın Koza başvuruları 10 Temmuz’da - Adana UlusAdana Ulus

16 Haziran 2021 - 22:06

Altın Koza başvuruları 10 Temmuz’da

Son Güncelleme :

01 Temmuz 2013 - 14:36

altın kozaAdana Büyükşehir Belediyesi tarafından 16-22 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 20. Uluslararası Altın Koza Film Festivali hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

Türkiye’nin en önemli kültür-sanat etkinliklerinden biri olan ve Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 20. Uluslararası Altın Koza Film Festivali heyecanı Eylül ayında yaşanacak.

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ‘16-22 Eylül 2013 tarihlerinde 20. kez yapılacak festivalimize ilişkin çalışmalarımız hızla devam etmektedir’ dedi.

Altın Koza Film Festivali’nin 20. yılına özel bir programla hazırlandıklarını belirten Zihni Aldırmaz, sinemamızın her yıl sonuçlarını heyecanla beklediği Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması yönetmenlik ve başvuru formlarına 10 Temmuz 2013 tarihinden itibaren Festival web sayfası www.altinkozafestivali.org.tr’dan ulaşılabileceğini belirtti. Zihni Aldırmaz’ın yaptığı açıklamaya göre, Festivalin gelenekselleşmiş yarışmaları olan Akdeniz Ülkeleri Kısa Film Yarışması ve Öğrenci Filmleri Yarışması yönetmeliklerine de aynı tarihten itibaren ulaşılabilecek.

Bu yıl düzenlenecek 20. AltTüm yazıların Koza Festivali’nin afişi ise düzenlenen bir yarışmayla belirlenecek. Bu yarışmaya ilişkin duyuru ve yönetmelik Festivalin web sayfasında daha önceden yayınlanmıştı.

 

takipçi satın al