Hotivi

Avukatlık Ruhsatı Aldıklar - Adana UlusAdana Ulus

17 Haziran 2021 - 19:35

Avukatlık Ruhsatı Aldıklar

Son Güncelleme :

27 Mart 2015 - 23:09

bao_bafto_uhsat (1)Adana Barosu’nda staj sürelerini başarıyla tamamlayan Fırat Bayrak (İstanbul Üniversitesi), Yasemin Ünüvar (Selçuk Üniversitesi), Saime Öztaş (Anadolu Üniversitesi), Burak Gürhan Demir (Yakın Doğu Üniversitesi) ve Ayşegül Karabülbül (Marmara Üniversitesi), Mustafa Ertuğrul (Yeditepe Üniversitesi) ve Mahir Aydemir (Gazi Üniversitesi) düzenlenen törenle meslek yemini ederek, avukatlık ruhsatnamelerini aldılar.

Baro Başkanı Mengücek Gazi Çıtırık, ruhsat törenlerinin genç meslektaşları ve aileleri için çok büyük gurur, heyecan ve bir o kadar da mutluluk verici olduğunu vurguladı. Çıtırık, mesleğin zor ve meşakkatli yanları olduğu kadar zevkli yanları da olduğunu anımsatarak,  “Bugünlere gelmenizde emeği olan ailelerinizi, staj yaptığınız  büro avukatlarınızı  ve siz değerli meslektaşlarımı kutlar, başarılar dilerim” dedi.

Ruhsat alarak mesleğe adım atan avukatların cübbelerini Mengücek Gazi Çıtırık, Rukiye Çinkılıç, Adem Metik, savcı Sedat Bayrak, İbrahim Ateş, Yelda Yurt ve  Tolunay Toybukoğlu giydirdi.bao_bafto_uhsat (2)

 

takipçi satın al