Hotivi

“Aydınlık, Bizimle Gelecek” - Adana UlusAdana Ulus

17 Haziran 2021 - 20:02

“Aydınlık, Bizimle Gelecek”

Son Güncelleme :

01 Nisan 2015 - 11:07

CHP Adana Milletvekili Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, “İşsizi, aşsızı günden güne artan bu memleketin kaderini değiştirmek istiyoruz. Aydınlık günler çok yakın” dedi.

Yüreğir İlçesi’ne bağlı Yenidoğan mahallesi sakinleriyle buluşan Türkmen,  büyük ilgiyle karşılandığı mahallede sorunları dinleyerek hemşehrileriyle dertleşti.

CHP Yüreğir İlçe Başkanı Turgut Üstün’ün de katıldığı toplantıda işsizlik sorunu başta olmak üzere bir çok sıkıntı dile getirildi. Yoksulluğun her bölgede temel sorun olduğunu ifade eden Türkmen, “İşsizi, aşsızı günden güne artan bu memleketin kaderini değiştirmek istiyoruz. Bu kötü gidişata ‘dur’ demek zorundayız. Bu süreçte tüm partililerimize  ve hemşehrilerimizesorumluluklar düşüyor. Aydınlık günler çok yakın. Hep birlikte çalışıp emek vererek  karanlıktan aydınlığa çıkacağız. Barış içinde kardeşçe yaşadığımız günleri özledik. Özlemini duyduğumuz o günlere yeniden kavuşacağız ” diye konuştu.

AKP iktidarının sağlık, ekonomi, eğitim gibi birçok alanda Türkiye’yi uçuruma sürüklediğini dile getiren CHP Adana Milletvekili Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen şunları söyledi: “Bugün çalışıp üreten halkın emeği başka güçlerin cebine gidiyor. Sizin helal lokmanız, bugün iktidar ve iktidar çevresinin boğazında. Adaletsizliğin ve yolsuzluğun hüküm sürdüğü bu düzen değişmeli. Sizlerin desteğiyle iktidar olacağız. ”

 

takipçi satın al