Hotivi

“Bahar Esintileri” konseri - Adana UlusAdana Ulus

21 Haziran 2021 - 20:08

“Bahar Esintileri” konseri

Son Güncelleme :

12 Nisan 2013 - 10:43

Adana Yüreğir Lions Kulübü “Bahar Esintileri” konulu bir konser verdi. Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonunda konserin açılışında konuşan Yüreğir Lions Kulübü Başkanı Esin Güvercin, Yüreğir Lions Kulübünün 10. Yılını kutladıklarını, amaçlarının topluma çeşitli projelerle karşılıksız hizmet olduğunu belirtti.

kibele_grupGecede, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Öğretim üyesi Arzu Mustafayeva’nın piyano ve Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası Üyesi Zafer Teomete’nin keman resitalinden sonra solist Lale Dağtekin birbirinden güzel 10 eser seslendirdi. Ayrıca, Burcu Doruk ve Hasan Ören tango gösterisi sundu. Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası üyesi Eray İnal şefliğinde çalışmalarına devam eden tamamı kadın ve farklı mesleklere sahip Deniz Canoğlu, Dilek Şire Eren, Emel Bahar, Esin Güvercin, Fulya Gölpınar, Kezban Keşlikli, Resmiye Kaya Niron, Sakine Büyüknisan, Selvi Derya Pütün, Zehra Gündoğan ve Zehra Gül’den oluşan Kibele Ritim Grubu’nun verdiği konser de ayakta alkışlandı.

lionskonserOldukça renkli ve eğlenceli geçen Yüreğir Lions Kulübü’nün konserine, Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu, Çağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çetin Bedestenci, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Eski Rektörü Prof. Dr. Nafi Baytorun,  Prof. Dr. Suat Şenol,  Prof. Dr. Atabay Düzenli, Prof. Dr. İskender Emre,  Lions Kulübü Konsey Eski Başkanı Yaşar Ateşoğlu, Bölge Başkanları Ömer Ruhi Eryurt, Tijen Şar, TMMOB Adana İl Koordinasyon Kurulu Eski Sekreteri Mustafa Altıokka ve çok sayıda davetli katıldı.

takipçi satın al