Başkan Adana'yı Dinliyor! - Adana UlusAdana Ulus

13 Haziran 2021 - 02:32

Başkan Adana’yı Dinliyor!

Son Güncelleme :

17 Haziran 2013 - 1:22

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı bünyesinde oluşturulan “Başkan Adana’yı Dinliyor” projesi kapsamında Adana’da vatandaşları ziyaret ederek, sorunlarını dinleyen ekiple Sarıçam’ın Orhangazi Mahallesi’nde bir araya geldi.

30 kişiden oluşan ekiple tanışan Zihni Aldırmaz, “Burada pırıl pırıl gençler görüyorum. Bu gençlerimiz Adana’yı eve ev dolaşıyor ve sorunları dinliyor. Belirlenen sorunlar bize iletiliyor biz de bu sorunlara çözüm üretiyoruz” dedi.

“Başkan Adana’yı Dinliyor” projesinin yeni uygulamaya koydukları bir proje olduğunu belirten Zihni Aldırmaz, “Başkan Adana’yı Dinliyor” ekiplerine başarı diledi.

VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

baskan_adanayi_dinliyorBüyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Orhangazi Mahallesi’nde “Başkan Adana’yı Dinliyor” ekibi ile birlikte vatandaş ziyaretinde bulundu ve sorun dinledi.

Engelli vatandaş İsmail Ulutaş’ın evine giren Zihni Aldırmaz, tekerlekli sandalye ve akülü araç ihtiyacı olduğu öğrenince hemen talimat verdi ve sorunun çözülmesini istedi.

MUHTAR: HİZMETLERDEN MEMMUNUZ

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Orhangazi Mahallesi sakinlerinin sorunlarını da dinledi.

Mahalle Muhtarı Ali Rıza Cingöz yanında olduğu halde mahalle sakinleri ile sohbet eden Zihni Aldırmaz, her türlü sorunun çözümünde Büyükşehir Belediyesi’nin yanlarında olduğunu açıkladı.

Orhangazi Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Cingöz de, Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden genel olarak memnun olduklarını belirterek, Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti.

30 KİŞİLİK EKİP EV EV GEZİYOR

Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı bünyesinde kurulan birim 30 kişiden oluşuyor. 5’er kişiden oluşan 5 ekip araçlarla Adana’yı ev ev geziyor ve sorunları belirliyor. Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı uzmanlarından Cennet Ünal koordinatörlüğündeki birimde 5 de idari personel bulunuyor.

takipçi satın al