Hotivi

Başkandan polislere çiçek - Adana UlusAdana Ulus

20 Haziran 2021 - 09:21

Başkandan polislere çiçek

Son Güncelleme :

11 Nisan 2013 - 13:52

Ceyhan Belediye Başkanı ve MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Sözlü, polisleri ziyaret ederek çiçek dağıttı.

cicek_sozluPolis haftası nedeniyle Adana’da görevi başındaki polisleri ziyaret eden Başkan Sözlü, tüm emniyet teşkilatı mensuplarının 10 Nisan Polis Günü’nü de gönülden kutladığını belirtti.

Polisin, huzur ve güvenliğin sağlanması adına canlarını tehlikeye atarak özveri ve cesaretle görev yaptığını belirten Başkan Sözlü, “Temennimiz, 168.  yaşına basan Türk Polis teşkilatımızın zor koşularda gösterdiği gayretin karşılığı olarak daha iyi şartlarda görev yapma imkânının sağlanmasıdır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek adına görevlerini yerine getiren emniyet teşkilatımıza başarılarının devamını diliyorum. Görevleri sırasında hayatlarını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, halen görevlerini sürdüren polis teşkilatı mensuplarına da sağlık, mutluluk ve başarı diliyorum” şeklinde konuştu.

takipçi satın al