Hotivi

Bayram Görevden Alındı - Adana UlusAdana Ulus

20 Haziran 2021 - 07:24

Bayram Görevden Alındı

Bayram Görevden Alındı
Son Güncelleme :

06 Mayıs 2015 - 12:07

hadi_bayram_adana2006 yılından bu yana Adana il Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevinde bulunan Fazlı Bayram Hadi görevinbden alındı, yerine Abdülkadir Ataşbak atandı.

Ankara’da görevlendirilen Fazlı Bayram Hadi yayınladığı mesajında şöyle dedi:

“Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini yapmaktayken, Spor Genel Müdürlüğü’nün tasarrufu doğrultusunda 15 Şubat 2006 tarihinde Konya il Müdürlüğü’nden ayrılarak, 20 Şubat 2006 tarihinde Adana’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak göreve başladım.

Son çıkan kanun hükmündeki kararnameyle 81 il Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün genel müdür yardımcıları, daire başkanları, federasyonların genel sekreterleri, il ve ilçe müdürleri araştırmacı kadrolara atanmıştır.

Yine, Spor Bakanlığımızca araştırmacı olarak il müdürlüğüne vekâleten yürütme görevi verildi. 05.05. 2015 tarihli bakanlık oluruyla vekâleten baktığım il müdürlüğüne araştırmacı görevinde bulunan Abdulkadir Ataşbak atanmıştır.

Dolayısıyla; 06.05 2015 tarihi itibariyle vekâleten yürüttüğüm il müdürlüğü sona ermiştir. Geçici olarak Ankara’da görevlendirildim.

Çalıştığım süre içinde, Adana gençliğine ve halkına vermeye çalıştığım hizmetlerde, başta Sayın Valimiz Mustafa Büyük olmak üzere, çalışmalarımdan dolayı takdirname ile ödüllendiren Cahit Kıraç, İlhan Atış, Hüseyin Avni Coş valime, yerel yöneticilerin temsilcilerine, kamu kurum ve kuruluşların yetkililerine, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü ve BESYO müdürlüğüne, birlikte tüm personelime, il temsilcilerime, ilimizdeki tüm spor kulübü başkanları ve yöneticilerine, fahri olarak görev yapan antrenörlere, beden eğitimi öğretmenlerime, faaliyetlerimizi kamuoyuna yansıtan ve bizlere yol gösterici olan tüm yazılı ve görsel medya mensuplarına teşekkür ederim.

Benden sonra görev yapacak Abdulkadir Ataşbak’a yeni görevinde başarılar diliyorum.

Fazlı Bayram HADİ “

 

 

 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
takipçi satın al