Hotivi

Berberi boğazını keserek öldürdüler - Adana UlusAdana Ulus

21 Haziran 2021 - 20:18

Berberi boğazını keserek öldürdüler

Son Güncelleme :

22 Ağustos 2013 - 13:43

Adana’da 30 yaşındaki berber Emrah Coşkun, kiralık otomobilin içinde önce başı taşla ezildi, sonra boğazı kesilerek öldürüldü.

berber_cinayetYüreğir İlçesi’ne bağlı Levent Mahallesi 1717 Sokak girişinde sabaha karşı sulama kanalına bir otomobilin düştüğü polise ihbar edildi. Olay yerine giden polisler, bir otomobilin içinde boğazı kesilerek öldürülmüş bir erkek cesedi gördü. Yapılan incelemede, öldürülen kişinin erkek berberliği yapan Emrah Coşkun olduğu belirlendi. Kafasına taşla vurulup bayıltıldıktan sonra boğazını yaklaşık 4 santimetre kesilerek öldürüldüğü saptandı. Coşkun’un cesedinin bulunduğu otomobilin ise kiralık olduğu saptandı.

Vahşice öldürülen berber Emrah Coşkun’un cenazesi ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Coşkun’un cenazesi yapılan otopsinin ardından yakınları tarafından alınıp toprağa verilirken Cinayet Bürosu ekipleri berberi öldüren henüz kimliği belirlenemeyen katil ya da katil zanlılarını yakalamak için çalışma başlattı.

takipçi satın al