Birlik ve bütünlük için oylar CHP’ye - Adana UlusAdana Ulus

8 Mart 2021 - 14:36

Birlik ve bütünlük için oylar CHP’ye

Son Güncelleme :

12 Şubat 2014 - 22:35

arikan_kozan_koy_gezisiÇukurova Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan, seçim çalışmalarını Kozan’ın bazı belde ve köylerinde sürdürdü. Projelerinden söz eden Başkan Yıldıray Arıkan, ‘Kısa ve uzun vadede hayata geçireceğimiz projelerimiz hazır.  Birlik ve bütünlük için halkımızın oylarına talibiz. Daha güzel bir yerel yönetim için oylar CHP’ye” dedi.

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yıldıray Arıkan’ın Kozan’ın bazı köy ve beldelerindek seçim gezilerine İl Başkanı Orhan Sümer ve Kozan Belediye Başkan adayı Mehmet Büyükyılmaz da katıldı.  30 Mart seçimleriyle birlikte belde statüsünden çıkarılarak Gazi Mahallesi olan beldenin sıkıntılarını çok iyi bildiğini belirten Başkan Yıldıray Arıkan, bu sıkıntıları ve sorunları çözmeye geldiklerini söyledi. Çukurova İlçesi’nin sadece Adana değil Türkiye’nin bir örnek ilçesi haline geldiğini hatırlatan Başkan Yıldıray Arıkan, ‘Adana’nın tüm ilçeleri hakettiği değere kavuşacak. Adana ve Adana halkı için hazırladığımız kısa ve uzun vadedeki projelerimizle bu şehir daha güzel olacak. Problemlerinizi ve sıkıntılarınızı çok iyi biliyoruz. Biz bu problemleri çözmeye geliyoruz’ dedi.

Başkan Arıkan daha sonra Hacıbeyli  Mahallesi ile Çukurköprü Beldesi’nde halkla bir araya gelerek, hem projelerini anlattı hem de sıkıntılarını dinledi.

arikan_kozan_koygezisi