Hotivi

"BİZDE YANDAŞ YOK VATANDAŞ VAR" - Adana UlusAdana Ulus

27 Temmuz 2021 - 17:56

“BİZDE YANDAŞ YOK VATANDAŞ VAR”

Son Güncelleme :

03 Ekim 2016 - 13:27

Adana(Ulus)–Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar göreve geldikleri günden bu yana kuzey güney ayrımı yapmadan” yandaş değil vatandaş odaklı hizmetler” yaptıklarını söyledi.
Hadırlı Mahallesi’nde yeni yapılan ve yenilenen yolların açılışını yapan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar mahalle halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Hadırlı Mahalle Muhtarı Turgay Anlı, yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Zeydan Karalar’a teşekkür etti.
‘BİZDE VATANDAŞ VAR!
Yapılan hizmetlerle yetinmediklerini, vatandaşların mutluluğu için hizmetlerin devam edeceğini ifade eden Seyhan Belediye Başkanı Zeydan karalar şöyle konuştu:
“ Yaptığımız hizmetlerin açılışına kadınların ağırlıklı katılması bizleri mutlu ediyor. Çünkü sizin ilgisi bizleri bizi daha çok çalışmaya kamçılıyor. Yol yapmak zaten bizim görevimiz temizlik yapmak zaten bizim görevimiz. Biz bunla asla yetinmeyiz. Biz Seyhan’ı dönüştürmeye, Seyhan’ı tümden yaşanabilir hale getirmek için geldik. Bakın her neyse mahallenin yollarının tamamı yenilendi. Bizde doğu-batı ayrımı yok. Kuzey-güney ayrımı yok. Alevi-Sunni, Kürt-Türk ayrımı yok. Bizde yandaş yok vatandaş var. Yollarınız, ziyaretiniz hayırlı olsun biz ayrım yapmadan hizmetlerimize devam edeciğiz” zeydan_acilis_3ekim2016 (2)
TÜRBESİ YENİLENDİ
Karalar, CHP Seyhan İlçe Başkanı Abeydullah Kolcu ve Mahalle Muhtarı Turgay Anlı ile birlikte yeni yapılan ve yenilenen yolların açılışını yaptı. Açılış töreninden sonra Başkan Karalar, mahalle halkı ile birlikte mahallede bulunan ve Seyhan Belediyesi’nce yenilenen Hazreti Cafer-i Tayyar Türbesi’nin açılışını yaptı.

takipçi satın al