rolex replica watches was captivated with the watchmaking arena paintings .

Boksör aldırmaz! - Adana UlusAdana Ulus

7 Temmuz 2022 - 11:13

Boksör aldırmaz!

Son Güncelleme :

12 Ekim 2012 - 17:48

Bir dönem boks yapan Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, kendisini ziyarete gelen dünya şampiyonu Hayri Doğan Hızanlı’nın eldivenlerini giydi ve bir anda eski günlerine döndü.
Rusya’nın Saint Petersburg kentinde yapılan Dünya Muaythai Şampiyonasında Dünya Şampiyonu olan Adanalı sporcu Hayri Doğan Hozanlı, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti.
Muaythai, Kickboks, Wushu Milli Takım Antrenörü Hakan Şahade ile birlikte Zihni Aldırmaz’ı ziyaret eden şampiyon sporcu, “Her zaman Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Zihni Aldırmaz’dan büyük destek gördüm. Başarılarımızda Büyükşehir Belediyesi’nin büyük payı var. Sayın Başkan’a teşekkür ediyorum” dedi.
Milli Takım Antrenörü Hakan Şahade de, Zihni Aldırmaz’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanımız sporcularımıza büyük destek veriyor. Her zaman yanımızda oluyor” ifadesini kullandı.
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da, sporcularımızın uluslararası alanda kazandığı başarılarla ülkemizi ve Adana’yı en iyi şekilde temsil ettiğini belirterek, “Onlarla iftihar ediyoruz” şeklinde konuştu. Dünya Şampiyonu sporcu Hayri Doğan Hozanlı, ziyarette Zihni Aldırmaz’a eldivenlerini hediye etti.