Hotivi

Bu Karnaval “Portakal”sız Olmadı - Adana UlusAdana Ulus

24 Haziran 2021 - 11:51

Bu Karnaval “Portakal”sız Olmadı

Son Güncelleme :

03 Nisan 2015 - 14:07

karnavalda_portakal_ (3)Seyhan Belediyesi’nin önceki ay başlattığı vatandaşa narenciye dağıtımı Portakal Çiçeği Karnavalı’nda da devam ederken vatandaş hizmeti memnuniyetle karşılanıyor.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın talimatı ile alınan portakalların  vatandaşa dağıtımına Portakal Çiçeği Karnavalı’nda da devam ediliyor. Bu hizmet vatandaşların memnuniyeti ile karşılanırken proje ile narenciye bölgesi olan ilimizde üreticinin narenciyesi dalında kalıp heba olmazken vatandaşlarda bol bol C vitamini depoluyor.

3 yıldır Festivalin en büyük destekçisi olan Seyhan Belediyesi kendi bünyesinde yaptığı etkinliklerle de festivale ayrı bir hava katıyor. Düzenlediği konserler ve etkinlikler vatandaşlardan oldukça fazla ilgili görüyor. Bu gibi etkinliklerin şehre ayrı bir hava kattığını belirten Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, desteklerinin devam edeceğini kaydetti.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, hizmetlerin artarak devam edeceğini ve hatta önümüzdeki yıl okul önlerinde öğrencilere taze sıkılmış portakal suyu dağıtacaklarını söyledi.karnavalda_portakal_ (1)

takipçi satın al