Hotivi

Bulut’un CHP’deki İlk Bayramlaşması - Adana UlusAdana Ulus

16 Haziran 2021 - 00:25

Bulut’un CHP’deki İlk Bayramlaşması

Son Güncelleme :

16 Temmuz 2015 - 18:13

chp_adana_il_bayramlasma1Seçim sonrası yeni yerine taşınan Cumhuriyet Halk Partisi Adana İl Örgütünde ilk bayramlaşma  ilk kez bayram arefesinde yapıldı.

Eczacı Burhanettin Bulut CHP Adana İl Başkanı olduktan sonra ilk bayramlaşmasını il örgütünün Ziyapaşa Bulvarı’ndaki yeni binasında gerçekleştirdi. CHP Adana İl binasının darlığı nedeniyle bayramlaşma töreni bina girişinde yapıldı.

chp_adana_il_bayramlasma2 CHP Adana örgütünde bu bayram hep ilklere tanıklık edildi.  İlk kez bayramlaşma erken kutlandı. Arefe günü yapılan bayramlaşma törenine İl Başkanı Burhanettin Bulut, Milletvekilleri Elif Doğan Türkmen,  Zülfikar İnönü Tümer ve Aydın Uslupehlivan, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal, yeni atanan Seyhan İlçe Başkanı Abeydullah Kolcu, Yüreğir İlçe Başkanı İsmet Yüksel, Çukurova İlçe Başkanı Yüksel Erdoğan ile diğer ilçe başkan ve yöneticileri de katıldı. Milletvekillerinden İbrahim Özdiş ile Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in bayramlaşmaya katılmadığı gözlendi.chp_adana_il_bayramlasma

takipçi satın al