Bulvar İçin Binalar Yıkılıyor - Adana UlusAdana Ulus

2 Mart 2021 - 01:49

Bulvar İçin Binalar Yıkılıyor

Son Güncelleme :

09 Şubat 2014 - 13:14

bulvar_bina_yikimiAdana Büyükşehir Belediyesi, hiçbir ayrım yapmadan kentin dört bir yanında başlattığı hizmet ve çalışmaları yoğun olarak devam ettiriyor.

Bu çalışmalar kapsamında Türkmenbaşı Bulvarı’nı Havaalanı Kavşağı’na bağlayacak bulvar yıkım işlemleri sürdürülüyor. Geçtiğimiz günler kamulaştırılan büyük binalardan biri daha yıkılarak yeni bulvar için önemli bir engel daha ortadan kaldırılmış oldu.

Mithatpaşa Bulvarı’nda yapılan yıkım işlemi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı’na bağlı Proje Müdürü Şahabettin Canımoğlu nezaretinde titiz bir şekilde yapıldı.

Büyükşehir Belediyesi’nin büyük bir hızla çalışmalarını sürdürdüğünü ve belediyede görev yapan bürokratlardan işçisine kadar herkesin büyük bir şevkle Adana için çalıştığını vurgulayan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, “Biz Büyükşehir olarak büyük bir aileyiz. Hepimizin tek amacı Adana’ya en iyi hizmeti vermek. Bunun için gece gündüz çalışıyoruz. Verdikleri emek ve gösterdikleri özveri için tüm bürokratlarımıza, çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.