Çalışkan: Adil ve eşit hizmet için yola çıktık - Adana UlusAdana Ulus

25 Şubat 2021 - 01:33

Çalışkan: Adil ve eşit hizmet için yola çıktık

Son Güncelleme :

16 Şubat 2014 - 18:42

caliskan_toros_acilisMHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, ilçede yaşayan 771 bin Seyhanlı’nın her ne olursa olsun kendileri için birinci sınıf vatandaş olacağını söyledi.

Reşatbey Mahallesi, Toros Caddesi’nde seim bürosunun aılışında konuşan Çalışkan,

herkesi sevmek zorunda olduklarına dikkat çekerek, “Bizim siyasetimizde kavgaya yer yok. Hasbi siyaset için geliyoruz. Kardeşliğe dayalı bir yönetim anlayışıyla gönüller yapmaya geliyoruz. Kesinlikle ayrı gayrı olmayacak. İşimiz sevgi, dostluk ve kardeşlik olacak. Yeni dönem sevgiye dayalı siyaset olacak” dedi.

Seyhan’ın hak ettiği hizmeti alamadığını ifade eden Çalışkan, “30 Mart’tan sonra yeni bir başlangıç olacak. Ulaşılabilen, hesap verebilen bir Belediye Başkanı olacağız. Herkese eşit ve adaletli hizmeti sunacağız. Seyhan’da yaşayan tüm hemşerilerimiz aynı kalitede hizmet alacak” diye konuştu.

MHP Seyhan ilçe Başkanı Yusuf Kanlı, başta Seyhan olmak üzere Adana’nın tüm ilçeleri ve Büyükşehir Belediyesini kazanmak için aralıksız çalıştıklarını söyledi. Adayların ve teşkilat üyelerinin saha çalışmalarında beklenenden büyük ilgi ve alakayla karşılaştıklarını belirten Kanlı, 30 Mart’ta Belediyelerde büyük değişim yaşanacağını kaydetti.

caliskan_toros abdullahcaliskanmhp