Çalışkan’dan inşaat işçilerine ziyaret - Adana UlusAdana Ulus

12 Nisan 2021 - 21:18

Çalışkan’dan inşaat işçilerine ziyaret

Son Güncelleme :

17 Şubat 2014 - 23:29

Adana(Ulus)–acaliskan_baretliSeyhanlı’ya daha yakın olabilmek için mahalle, ev ve esnaf ziyaretlerini sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, Gürselpaşa Mahallesi’ndeki inşaatlarda çalışan işçileri de ziyaret etti. Çalıştıkları inşaatta Başkan Adayı Abdullah Çalışkan’ı karşılarında gören işçiler şaşkınlıklarını gizleyemezken baret takan Çalışkan işçilerin elini tek tek sıkarak gönül aldı.

Adana’da her kesimin kent için katma değer oluşturduğunu ifade eden Çalışkan, “Kentin kalkınması için herkes elini taşın altına koyuyor. Ama işçiler de kent ekonomisine önemli katkılar sağlıyor. Onun için işçi kardeşlerimin emeğine sağlık diyorum” dedi.

İşçi, işveren ve siyasetçinin aynı yerde buluşmasının önemine değinen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, “Emekçi kardeşim de işveren kardeşimde yanımda. Bu çok önemi bir mesajdır. İşçi, işveren ve siyasetçinin yan yana olması bir barış görüntüsüdür. Buna çok ihtiyacımız var” dedi.

30 Mart’ın yeni bir başlangıç olacağını ifade eden Çalışkan, “Biz hep ilkeli, temiz ve maskesiz siyaset yaptık. Bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğiz. İnşallah Seyhan’da 30 Mart tarihinde yeni bir dönem başlayacak. Bu dönemde işçi kardeşlerimizin de refah içinde yaşayabilmeleri için sağlıklı bir çevre oluşturacağız. Onların ihtiyaçlarını giderip Seyhan’da mutlu yaşamalarını sağlamaya çalışacağız” diye konuştu.