Canlı Sonuçlar - Adana UlusAdana Ulus

19 Eylül 2021 - 11:23
izmir escort
ALMANYA 3. LİGİ
14:00
Freiburg II Freiburg II
- : -
Viktoria Berlin Viktoria Berlin
15:00
SC Verl SC Verl
- : -
Kaiserslautern Kaiserslautern
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
14:30
St Pauli St Pauli
- : -
Ingolstadt 04 Ingolstadt 04
14:30
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
- : -
Paderborn 07 Paderborn 07
14:30
Darmstadt 98 Darmstadt 98
- : -
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
16:30
Vfb Stuttgart Vfb Stuttgart
- : -
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
18:30
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
- : -
Union Berlin Union Berlin
20:30
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
- : -
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
ALMANYA REGİONALLİGA
14:00
Tasmania 73 Berlin Tasmania 73 Berlin
- : -
Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde
ERT
Germania Halberstadt Germania Halberstadt
0 - 0
Altglienicke Altglienicke
14:00
FC Eilenburg FC Eilenburg
- : -
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
14:30
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
- : -
Berliner AK 07 Berliner AK 07
15:00
Ulm Ulm
- : -
Hessen Kassel Hessen Kassel
15:00
Bonner SC Bonner SC
- : -
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
15:00
Fortuna Köln Fortuna Köln
- : -
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
15:00
Sonnenhof Grossaspach Sonnenhof Grossaspach
- : -
TSG Balingen TSG Balingen
15:00
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
- : -
FCA Walldorf FCA Walldorf
15:00
Altona 93 Altona 93
- : -
Phönix Lübeck Phönix Lübeck
16:00
Atlas Delmenhorst Atlas Delmenhorst
- : -
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
16:00
VfV 06 Hildesheim VfV 06 Hildesheim
- : -
Hannoverscher SC Hannoverscher SC
AMERİKA 1. LİGİ
MS
Chattanooga Red Wolves Chattanooga Red Wolves
3 - 1
North Carolina FC North Carolina FC
AMERİKA MAJOR LİGİ
MS
New England Revolution New England Revolution
1 - 1
Columbus Crew SC Columbus Crew SC
MS
FC Cincinnati FC Cincinnati
1 - 2
New York City FC New York City FC
MS
Toronto FC Toronto FC
2 - 1
Nashville SC Nashville SC
MS
Minnesota United FC Minnesota United FC
3 - 0
Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy
MS
Austin FC Austin FC
3 - 4
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
MS
Real Salt Lake Real Salt Lake
1 - 0
Seattle Sounders Seattle Sounders
MS
Houston Dynamo Houston Dynamo
3 - 2
FC Dallas FC Dallas
20:00
Montreal Impact Montreal Impact
- : -
Chicago Fire Chicago Fire
23:00
Philadelphia Union Philadelphia Union
- : -
Orlando City FC Orlando City FC
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
02:00
Loudoun United Loudoun United
- : -
Hartford Athletic Hartford Athletic
MS
Indy Eleven Indy Eleven
0 - 2
Louisville City Louisville City
MS
Charlotte Independence Charlotte Independence
1 - 0
Pittsburgh Riverhounds Pittsburgh Riverhounds
MS
Birmingham Legion Birmingham Legion
1 - 1
Oklahoma City Energy Oklahoma City Energy
MS
Miami FC Miami FC
1 - 1
Charleston Battery Charleston Battery
MS
Atlanta United II Atlanta United II
0 - 2
Tampa Bay Rowdies Tampa Bay Rowdies
MS
Tulsa Roughnecks Tulsa Roughnecks
0 - 1
Austin Bold FC Austin Bold FC
MS
Rio Grande Valley Rio Grande Valley
1 - 2
Colorado Springs Switchbacks Colorado Springs Switchbacks
MS
New Mexico United New Mexico United
2 - 1
Real Monarchs Real Monarchs
MS
Oakland Roots Oakland Roots
0 - 1
Los Angeles Galaxy II Los Angeles Galaxy II
MS
Phoenix Rising FC Phoenix Rising FC
2 - 1
Orange County SC Orange County SC
MS
Sacramento Republic FC Sacramento Republic FC
0 - 1
San Antonio FC San Antonio FC
20:00
New York Red Bull II New York Red Bull II
- : -
Memphis 901 FC Memphis 901 FC
ANDORRA 2. LİGİ
12:00
CE Jenlai CE Jenlai
- : -
UE Engordany B UE Engordany B
14:30
Rangers Rangers
- : -
FC Encamp FC Encamp
17:00
CF Atletic America CF Atletic America
- : -
La Massana La Massana
19:30
Penya Encarnada d'Andorra Penya Encarnada d'Andorra
- : -
UE Extremenya UE Extremenya
ANDORRA PREMİER LİGİ
-
UE Engordany UE Engordany
- 0
CE Carroi CE Carroi
-
UE Santa Coloma UE Santa Coloma
- 0
FC Santa Coloma FC Santa Coloma
-
Atletic Club Escaldes Atletic Club Escaldes
- 0
Sant Julia Sant Julia
-
Ordino Ordino
- 0
Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
Almirante Brown Almirante Brown
1 - 0
Deportivo Riestra Deportivo Riestra
21:00
San Telmo San Telmo
- : -
Defensores De Belgrano Defensores De Belgrano
21:00
Atlanta Atlanta
- : -
Temperley Temperley
22:00
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
- : -
Tristan Suárez Tristan Suárez
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS
Racing Club Racing Club
1 - 2
Talleres Talleres
MS
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
1 - 2
Boca Juniors Boca Juniors
19:30
Patronato Patronato
- : -
Estudiantes Estudiantes
21:45
Club Atletico Platense Club Atletico Platense
- : -
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
21:45
Colon Santa Fe Colon Santa Fe
- : -
Central Cordoba (Sgo. Est.) Central Cordoba (Sgo. Est.)
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
14:45
Tirana Tirana
- : -
Egnatia Egnatia
17:45
Kukesi Kukesi
- : -
Kastrioti Kastrioti
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
MS
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
5 - 2
Eastern Suburbs Eastern Suburbs
35'
Redlands City Devils Redlands City Devils
0 - 1
Gold Coast United Gold Coast United
22'
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
0 - 1
SC Wanderers SC Wanderers
20'
Brisbane Roar II Brisbane Roar II
1 - 1
Moreton Bay United Jets Moreton Bay United Jets
20'
Capalaba FC Capalaba FC
0 - 0
Peninsula Power Peninsula Power
20'
Logan Lightning Logan Lightning
0 - 0
Brisbane Olympic Brisbane Olympic
AVUSTURYA 1. LİGİ
11:30
Rapid Wien II Rapid Wien II
- : -
Grazer AK Grazer AK
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
11:30
WSG Swarovski Tirol II WSG Swarovski Tirol II
- : -
SV Fügen SV Fügen
15:30
Admira WM (A) Admira WM (A)
- : -
Wiener Neustadt Wiener Neustadt
17:00
Kitzbühel Kitzbühel
- : -
Hall Hall
17:00
Rot Weiss Rankweil Rot Weiss Rankweil
- : -
Rotenberg Rotenberg
17:00
FC Egg FC Egg
- : -
Dornbirner SV Dornbirner SV
17:00
Ried (A) Ried (A)
- : -
Sturm Graz (A) Sturm Graz (A)
18:00
Austria Lustenau (A) Austria Lustenau (A)
- : -
SC Röthis SC Röthis
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
15:30
Sturm Graz Sturm Graz
- : -
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol
15:30
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
- : -
LASK Linz LASK Linz
18:00
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
- : -
Rapid Wien Rapid Wien
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
17:30
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
- : -
Keşla Keşla
BELARUS 1. LİGİ
16:00
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
- : -
Isloch Isloch
18:00
FK Vitebsk FK Vitebsk
- : -
FC Minsk FC Minsk
20:00
Neman Grodno Neman Grodno
- : -
Smorgon Smorgon
BELARUS 2. LİGİ
13:00
Arsenal Dzyarzhynsk Arsenal Dzyarzhynsk
- : -
Shakhtyor Petrikov Shakhtyor Petrikov
15:00
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
- : -
Volna Volna
17:00
Naftan Naftan
- : -
FC Baranovichi FC Baranovichi
BELÇİKA 1. LİGİ
14:30
Sint Truiden Sint Truiden
- : -
Racing Genk Racing Genk
17:00
Antwerp Antwerp
- : -
RFC Seraing RFC Seraing
19:30
Standard Liege Standard Liege
- : -
Anderlecht Anderlecht
22:00
Kortrijk Kortrijk
- : -
AA Gent AA Gent
BELÇİKA 2. LİGİ
17:00
Westerlo Westerlo
- : -
Deinze Deinze
21:00
Lommel SK Lommel SK
- : -
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
BREZİLYA SERİE A
MS
Atletico Paranaense Atletico Paranaense
2 - 1
Juventude Juventude
MS
Atletico Mineiro Atletico Mineiro
3 - 0
Sport Recife Sport Recife
MS
Bahia Bahia
1 - 1
RB Bragantino RB Bragantino
MS
Ceara SC Ceara SC
0 - 0
Santos Santos
17:00
Internacional Internacional
- : -
Fortaleza Fortaleza
22:00
Sao Paulo Sao Paulo
- : -
Atletico Goianiense Atletico Goianiense
BREZİLYA SERİE B
MS
Goias Goias
2 - 1
Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas
22:00
Vasco da Gama Vasco da Gama
- : -
Cruzeiro Cruzeiro
BREZİLYA SERİE C
MS
Novorizontino Novorizontino
1 - 0
Parana Parana
17:00
Ypiranga Erechim Ypiranga Erechim
- : -
Ituano FC Ituano FC
22:00
Manaus Manaus
- : -
Ferroviario Ferroviario
BULGARİSTAN 1. LİGİ
18:15
Botev Vratsa Botev Vratsa
- : -
CSKA Sofya CSKA Sofya
20:30
Slavia Sofya Slavia Sofya
- : -
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
CAF KONFEDERASYON KUPASI
15:00
Etiyopya Bunna Etiyopya Bunna
- : -
URA FC URA FC
16:00
Kabwe Warriors Kabwe Warriors
- : -
CFDF Andoharanofotsy CFDF Andoharanofotsy
17:00
Interclube Interclube
- : -
Mafunzo FC Mafunzo FC
İPT
Bayelsa United Bayelsa United
0 - 0
Ashanti GB Ashanti GB
18:00
Ashanti GB Ashanti GB
- : -
Bayelsa United Bayelsa United
18:00
San Pedro San Pedro
- : -
ASFA Yennenga ASFA Yennenga
18:30
M Club Breweries M Club Breweries
- : -
Binga FC Binga FC
İPT
Wakriya Athletic Club Wakriya Athletic Club
0 - 0
Diambars Diambars
20:00
Al Ahli Tripoli Al Ahli Tripoli
- : -
Hay Al Wadi SC Hay Al Wadi SC
20:00
Concorde Concorde
- : -
ASC Kara ASC Kara
CAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
16:00
A.P. Rwandaise A.P. Rwandaise
- : -
Mogadishu City Mogadishu City
16:30
Al Hilal Omdurman Al Hilal Omdurman
- : -
Fasıl Kenema SC Fasıl Kenema SC
17:00
Maniema Union Maniema Union
- : -
Bouenguidi FC DE Kooulamoutou Bouenguidi FC DE Kooulamoutou
17:30
As Otoho D'oyo As Otoho D'oyo
- : -
HCB Songo HCB Songo
18:00
Rivers United Rivers United
- : -
Young Africans Young Africans
İPT
Hearts of Oak Hearts of Oak
0 - 0
CI Kamsar CI Kamsar
18:30
ASKO Kara ASKO Kara
- : -
LPRC Oilers LPRC Oilers
19:00
CI Kamsar CI Kamsar
- : -
Hearts of Oak Hearts of Oak
20:00
ASEC Mimosas ASEC Mimosas
- : -
Teungueth Rufisque Teungueth Rufisque
21:00
Al-Ittihad Al-Ittihad
- : -
KMKM KMKM
23:00
CR Belouizdad CR Belouizdad
- : -
Akwa United Akwa United
23:00
ES Setif ES Setif
- : -
Fortune FC Fortune FC
ÇEKYA 1. LİGİ
17:00
Sparta Prag Sparta Prag
- : -
Jablonec Jablonec
17:00
Karvina Karvina
- : -
Teplice Teplice
20:00
Bohemians 1905 Bohemians 1905
- : -
Slavia Prag Slavia Prag
ÇEKYA 2. LİGİ
21:00
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
- : -
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
ÇEKYA 3. LİGİ
21'
Banik Ostrava B Banik Ostrava B
0 - 0
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
5'
FK Admira Prag FK Admira Prag
0 - 0
Banik Sokolov Banik Sokolov
8'
Pardubice II Pardubice II
0 - 1
Chlumec nad Cidlino Chlumec nad Cidlino
6'
Slavia Prag B Slavia Prag B
0 - 0
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
8'
Dukla Prag II Dukla Prag II
0 - 0
Slovan Liberec B Slovan Liberec B
5'
Znojmo Znojmo
0 - 0
Vysocina Jihlava B Vysocina Jihlava B
7'
Slovacko B Slovacko B
0 - 0
Zlin B Zlin B
11:30
Viktoria Plzen B Viktoria Plzen B
- : -
Povltava FA Povltava FA
16:30
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
- : -
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II
16:30
Sokol Zapy Sokol Zapy
- : -
Jiskra Usti Nad Orlici Jiskra Usti Nad Orlici
DANİMARKA 1. LİGİ
14:00
Hvidovre Hvidovre
- : -
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
16:00
Nykobing FC Nykobing FC
- : -
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
DANİMARKA 2. LİGİ
14:00
Næstved Næstved
- : -
Middelfart Middelfart
DANİMARKA SÜPER LİGİ
15:00
Randers Randers
- : -
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
15:00
Vejle Vejle
- : -
Viborg Viborg
17:00
SonderjyskE SonderjyskE
- : -
Brondby Brondby
19:00
FC Copenhagen FC Copenhagen
- : -
FC Midtjylland FC Midtjylland
EKVADOR PRİMERA
MS
Delfin Delfin
1 - 2
Aucas Aucas
MS
Nueve de Octubre Nueve de Octubre
1 - 1
Deportivo Macara Deportivo Macara
22:00
Olmedo Olmedo
- : -
Mushuc Runa Mushuc Runa
EL SALVADOR 1. LİGİ
MS
CD Chalatenango CD Chalatenango
1 - 1
CD Municipal Limeno CD Municipal Limeno
MS
Alianza FC Alianza FC
2 - 1
CD Aguila CD Aguila
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
14:15
PSS Sleman PSS Sleman
- : -
Arema Arema
16:45
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
- : -
Persija Jakarta Persija Jakarta
ESTONYA 1. LİGİ
15:00
Flora Tallinn Flora Tallinn
- : -
Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC
19:00
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
- : -
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
FAROE ADALARI 1. LİGİ
16:00
B36 Torshavn B36 Torshavn
- : -
Fuglafjordur Fuglafjordur
17:00
Vikingur Vikingur
- : -
B68 Toftir B68 Toftir
17:00
Klaksvik Klaksvik
- : -
07 Vestur 07 Vestur
17:00
NSI Runavik NSI Runavik
- : -
TB Tvoroyri TB Tvoroyri
20:00
HB Torshavn HB Torshavn
- : -
EB/Streymur EB/Streymur
FAS PREMİER LİGİ
19:00
Raja Casablanca Raja Casablanca
- : -
Olympique Khouribga Olympique Khouribga
21:15
RS Berkane RS Berkane
- : -
Olympique Safi Olympique Safi
23:30
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
- : -
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
15:00
PeKa PeKa
- : -
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
18:30
Pepo Pepo
- : -
NJS NJS
18:30
SJK Akatemia SJK Akatemia
- : -
Vaajakoski Vaajakoski
18:30
FC Kiffen FC Kiffen
- : -
MyPa Myllykoski MyPa Myllykoski
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
15:00
Honka Honka
- : -
Helsinki Helsinki
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
16:00
Klubi 04 Klubi 04
- : -
TPS Turku TPS Turku
16:00
Musa Pori Musa Pori
- : -
Jaro Jaro
16:00
PK 35 PK 35
- : -
MP MP
16:00
Gnistan Gnistan
- : -
Jippo Joensuu Jippo Joensuu
16:00
Ekenas IF Ekenas IF
- : -
VPS Vaasa VPS Vaasa
16:00
Rovaniemi Rovaniemi
- : -
Kokkolan Palloveikot Kokkolan Palloveikot
FRANSA LİGUE 1
14:00
Nice Nice
- : -
Monaco Monaco
16:00
Troyes Troyes
- : -
Montpellier Montpellier
16:00
Angers Angers
- : -
Nantes Nantes
16:00
Reims Reims
- : -
Lorient Lorient
16:00
Clermont Clermont
- : -
Stade Brest 29 Stade Brest 29
18:00
Marsilya Marsilya
- : -
Rennes Rennes
21:45
Paris St Germain Paris St Germain
- : -
Olympique Lyon Olympique Lyon
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
MS
CSD Municipal CSD Municipal
2 - 1
Coban Imperial Coban Imperial
18:00
Solola Solola
- : -
Nueva Concepcion Nueva Concepcion
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
16:00
Venda FC Venda FC
- : -
Polokwane City Polokwane City
16:00
Pretoria Callies Pretoria Callies
- : -
Free State Stars Free State Stars
GÜNEY AFRİKA PSL
16:00
Moroka Swallows Moroka Swallows
- : -
SuperSport United SuperSport United
18:00
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
- : -
Ts Galaxy FC Ts Galaxy FC
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
19:00
Apollon Limassol Apollon Limassol
- : -
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
GÜNEY KORE 2. LİGİ
67'
Chungnam Asan Chungnam Asan
0 - 1
Ansan Greeners Ansan Greeners
12:30
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
- : -
Daejeon Citizen Daejeon Citizen
GÜNEY KORE K-LİGİ
MS
Incheon United Incheon United
0 - 1
Seongnam FC Seongnam FC
DA
FC Seoul FC Seoul
2 - 0
Suwon FC Suwon FC
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
ERT
Hajduk Split Hajduk Split
0 - 0
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
20:05
NK Osijek NK Osijek
- : -
HNK Gorica HNK Gorica
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
13:15
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
- : -
PEC Zwolle PEC Zwolle
15:30
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
- : -
Feyenoord Feyenoord
17:45
Vitesse Vitesse
- : -
Twente Twente
17:45
Heracles Almelo Heracles Almelo
- : -
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
HONDURAS 1. LİGİ
MS
CD Olimpia CD Olimpia
4 - 0
CD Victoria CD Victoria
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
16:00
West Ham United West Ham United
- : -
Manchester United Manchester United
16:00
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
- : -
Leicester City Leicester City
18:30
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
- : -
Chelsea Chelsea
İSKOÇYA KUPASI
17:00
Lothian Thistle Lothian Thistle
- : -
Edinburgh University Edinburgh University
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
14:00
Dundee United Dundee United
- : -
Dundee Dundee
17:00
Livingston Livingston
- : -
Celtic Celtic
17:00
Rangers FC Rangers FC
- : -
Motherwell Motherwell
İSPANYA LA LİGA
15:00
Mallorca Mallorca
- : -
Villarreal Villarreal
17:15
Real Sociedad Real Sociedad
- : -
Sevilla Sevilla
19:30
Real Betis Real Betis
- : -
Espanyol Espanyol
22:00
Valencia Valencia
- : -
Real Madrid Real Madrid
İSPANYA LA LİGA 2
15:00
Huesca Huesca
- : -
Fuenlabrada Fuenlabrada
17:00
Ponferradina Ponferradina
- : -
Malaga Malaga
19:15
Eibar Eibar
- : -
Sporting Gijon Sporting Gijon
19:15
Tenerife Tenerife
- : -
Mirandes Mirandes
İSRAİL 1. LİGİ
19:00
Hapoel Hadera Hapoel Hadera
- : -
Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
19:30
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
- : -
Hapoel Ironi Kiryat Shmona Hapoel Ironi Kiryat Shmona
20:15
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
- : -
Maccabi Netanya Maccabi Netanya
İSVEÇ 1. LİGİ
14:00
Örebro Syrianska Örebro Syrianska
- : -
Pitea Pitea
17:00
IFK Luleå IFK Luleå
- : -
Umea Umea
17:00
Dalkurd FF Dalkurd FF
- : -
Sollentuna FK Sollentuna FK
17:00
Hammarby TFF Hammarby TFF
- : -
Hudiksvalls FF Hudiksvalls FF
18:00
Sandvikens IF Sandvikens IF
- : -
Assyriska Assyriska
İSVEÇ 2. LİGİ
14:00
Vinbergs IF Vinbergs IF
- : -
BK Astrio BK Astrio
14:00
FC Gute FC Gute
- : -
IFK Osterakers FK IFK Osterakers FK
14:00
KSF Prespa Birlik KSF Prespa Birlik
- : -
Eslovs Eslovs
15:00
Nyköpings Nyköpings
- : -
Syrianska Syrianska
16:00
Karlstad 2 Karlstad 2
- : -
IK Oddevold IK Oddevold
17:00
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
- : -
Motala AIF FK Motala AIF FK
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
16:00
Östersund Östersund
- : -
Elfsborg Elfsborg
16:00
Norrkoping Norrkoping
- : -
Örebro Örebro
18:30
Halmstad Halmstad
- : -
Kalmar Kalmar
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
14:00
Akropolis IF Akropolis IF
- : -
Vasteras SK Vasteras SK
16:00
Falkenberg Falkenberg
- : -
Öster Öster
İSVİÇRE KUPASI
15:30
Rorschach Rorschach
- : -
Basel Basel
16:00
Chenois Chenois
- : -
St. Gallen St. Gallen
17:00
FC Iliria FC Iliria
- : -
Young Boys Young Boys
17:00
FC Porrentruy FC Porrentruy
- : -
Chiasso Chiasso
İTALYA SERİE A LİGİ
13:30
Empoli Empoli
- : -
Sampdoria Sampdoria
16:00
Venezia Venezia
- : -
Spezia Spezia
19:00
Lazio Lazio
- : -
Cagliari Cagliari
19:00
Hellas Verona Hellas Verona
- : -
Roma Roma
21:45
Juventus Juventus
- : -
Milan Milan
İTALYA SERİE B LİGİ
21:30
Parma Parma
- : -
Cremonese Cremonese
İTALYA SERİE C LİGİ
15:30
Latina Latina
- : -
Foggia Foggia
15:30
Catania Catania
- : -
Bari Bari
15:30
Potenza Potenza
- : -
Monterosi FC Monterosi FC
15:30
Palermo Palermo
- : -
Catanzaro Catanzaro
15:30
Südtirol Südtirol
- : -
U.S. Pergolettese U.S. Pergolettese
15:30
Trento Trento
- : -
Giana Erminio Giana Erminio
15:30
Piacenza Piacenza
- : -
Pro Patria Pro Patria
15:30
Messina Messina
- : -
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
15:30
Paganese Paganese
- : -
Taranto Taranto
15:30
Padova Padova
- : -
Triestina Triestina
15:30
Turris Turris
- : -
Picerno Picerno
18:30
Fidelis Andria Fidelis Andria
- : -
US Vibonese US Vibonese
18:30
Lecco Lecco
- : -
FeralpiSalo FeralpiSalo
18:30
Ancona-Matelica Ancona-Matelica
- : -
Pontedera Pontedera
18:30
Lucchese Lucchese
- : -
Olbia Olbia
18:30
Juventus II Juventus II
- : -
Pro Vercelli Pro Vercelli
18:30
Seregno Seregno
- : -
AC Renate AC Renate
18:30
Albinoleffe Albinoleffe
- : -
Mantova Mantova
18:30
Imolese Imolese
- : -
Robur Siena Robur Siena
18:30
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
- : -
Cesena Cesena
18:30
Fermana Fermana
- : -
Modena Modena
18:30
Teramo Teramo
- : -
Vis Pesaro Vis Pesaro
18:30
Carrarese Carrarese
- : -
Grosseto Grosseto
18:30
Montevarchi Montevarchi
- : -
Pescara Pescara
21:30
Virtus Verona Virtus Verona
- : -
Legnago Salus Legnago Salus
İZLANDA 1. LİGİ
17:00
Vestmannaeyjar Vestmannaeyjar
- : -
Vestri Vestri
İZLANDA PREMİER LİGİ
17:00
Leiknir R. Leiknir R.
- : -
Keflavik Keflavik
17:00
Akranes Akranes
- : -
Fylkir Fylkir
19:15
KR Reykjavik KR Reykjavik
- : -
Vikingur R. Vikingur R.
19:15
FH FH
- : -
Breidablik Breidablik
21:30
Valur Valur
- : -
KA Akureyri KA Akureyri
JAPONYA J-2 LİGİ
MS
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
1 - 1
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
21'
Sagamihara Sagamihara
1 - 0
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
12:00
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
- : -
Albirex Niigata Albirex Niigata
13:00
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
- : -
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
JAPONYA J-3 LİGİ
MS
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
1 - 0
Fukushima United Fukushima United
MS
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu
0 - 2
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
20'
Grulla Morioka Grulla Morioka
0 - 1
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki
12:00
Parceiro Nagano Parceiro Nagano
- : -
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
14:00
Taraz Taraz
- : -
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
16:00
Kairat Almaty Kairat Almaty
- : -
Kyzylzhar Kyzylzhar
18:00
Kaisar Kyzylorda Kaisar Kyzylorda
- : -
Shakhtyor Karagandy Shakhtyor Karagandy
KOSTA RİKA 2. LİGİ - APERTURA
-
Limon FC Limon FC
0 - 3
AD Aserri AD Aserri
22:30
Barrio Mexico Barrio Mexico
- : -
Puerto Golfito Puerto Golfito
LETONYA KUPASI
15:00
FK Liepaja FK Liepaja
- : -
Valmiera Valmiera
18:00
Rigas FS Rigas FS
- : -
Riga FC Riga FC
LİTVANYA A LYGA
13:00
FC Hegelmann Litauen FC Hegelmann Litauen
- : -
Panevezys Panevezys
15:00
FK Riteriai FK Riteriai
- : -
Nevezis Nevezis
LÜBNAN PREMİER LİGİ
-
Bourj FC Bourj FC
- 0
Tadamon Sour Tadamon Sour
-
Tripoli Tripoli
- 0
Al-Nejmeh Al-Nejmeh
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
17:00
Rodange Rodange
- : -
Differdange 03 Differdange 03
17:00
UNA Strassen UNA Strassen
- : -
Fola Esch Fola Esch
MACARİSTAN KUPASI
16:00
Felsozsolca Felsozsolca
- : -
Kecskemeti TE Kecskemeti TE
16:00
Sarosd Sarosd
- : -
ESMTK ESMTK
16:00
Karancslapujto Karancslapujto
- : -
Nagykanizsa Nagykanizsa
16:00
Hatvan Hatvan
- : -
Ferencvaros Ferencvaros
16:00
Zalaszentgrot Zalaszentgrot
- : -
III. Kerület III. Kerület
16:00
Bonyhad Volgyseg Bonyhad Volgyseg
- : -
Pecsi Pecsi
18:00
Ajka Ajka
- : -
Gyirmot Gyirmot
19:00
Nyiregyhaza Nyiregyhaza
- : -
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
19:00
BFC Siofok BFC Siofok
- : -
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
MAKEDONYA 1. LİGİ
-
FC Shkupi FC Shkupi
- 0
Borec Borec
-
Makedonija GP Makedonija GP
- 0
Rabotnicki Rabotnicki
-
Renova Renova
- 0
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum
-
FK Skopje FK Skopje
- 0
Shkendija Shkendija
-
FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
- 0
Tikves Tikves
-
Pelister Pelister
- 0
Akademija Pandev Akademija Pandev
MALTA 1. LİGİ
18:00
Birkirkara Birkirkara
- : -
Floriana Floriana
20:00
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
- : -
Gudja United Gudja United
22:00
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
- : -
Balzan Youths Balzan Youths
MEKSİKA 2. LİGİ
20:00
Atlante Atlante
- : -
Celaya Celaya
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
MS
Leon Leon
0 - 1
FC Juarez FC Juarez
MS
Toluca Toluca
3 - 1
Club America Club America
MS
CD Guadalajara CD Guadalajara
1 - 0
Pachuca Pachuca
MS
Mazatlan FC Mazatlan FC
2 - 2
UNAM Pumas UNAM Pumas
MOLDOVA 1. LİGİ
19:00
Zimbru Zimbru
- : -
FC Sheriff FC Sheriff
NORVEÇ 1. LİGİ
16:00
Fredrikstad Fredrikstad
- : -
Ull Kisa Ull Kisa
NORVEÇ 2. LİGİ
14:00
Floya Floya
- : -
Hodd Hodd
15:30
Levanger Levanger
- : -
Egersunds Egersunds
17:00
Fløy Fløy
- : -
Odds BK 2 Odds BK 2
17:00
Nardo Nardo
- : -
FK Arendal FK Arendal
17:00
Kongsvinger Kongsvinger
- : -
Senja Senja
17:30
Tromsdalen Tromsdalen
- : -
Asker Asker
NORVEÇ ELİTESERİEN
19:00
Valerenga Valerenga
- : -
Molde Molde
19:00
Mjondalen Mjondalen
- : -
Sandefjord Sandefjord
19:00
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
- : -
Rosenborg Rosenborg
19:00
Viking Viking
- : -
Bodo Glimt Bodo Glimt
21:00
Tromso Tromso
- : -
Brann Brann
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
14:00
Andijan Andijan
- : -
Pakhtakor Pakhtakor
16:30
Metallurg Bekobod Metallurg Bekobod
- : -
Kuruvchi Kokand 1912 Kuruvchi Kokand 1912
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
MS
Cerro Porteno Cerro Porteno
0 - 0
Club Guarani Club Guarani
PERU PRİMERA - CLAUSURA
19:00
Sport Huancayo Sport Huancayo
- : -
Universidad San Martin Universidad San Martin
23:30
Universitario Universitario
- : -
Deportivo Municipal Deportivo Municipal
POLONYA 1. LİGİ
13:40
GKS Tychy GKS Tychy
- : -
Widzew Lodz Widzew Lodz
16:00
Odra Opole Odra Opole
- : -
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
19:00
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
- : -
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
POLONYA 2. LİGİ
15:00
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
- : -
Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk Mazowiecki
16:00
Radunia Stezyca Radunia Stezyca
- : -
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
17:00
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
- : -
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
POLONYA EKSTRAKLASA
13:30
Stal Mielec Stal Mielec
- : -
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
16:00
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
- : -
Warta Poznan Warta Poznan
18:30
Legia Varşova Legia Varşova
- : -
Gornik Leczna Gornik Leczna
PORTEKİZ 2. LİGİ
13:00
Nacional Madeira Nacional Madeira
- : -
Casa Pia Casa Pia
13:00
Farense Farense
- : -
Benfica B Benfica B
16:00
Chaves Chaves
- : -
FC Porto B FC Porto B
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
17:30
Vizela Vizela
- : -
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
20:00
Porto Porto
- : -
Moreirense Moreirense
22:30
Estoril Estoril
- : -
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
PRİMERA DİVİSİON RFEF
13:00
Celta Vigo B Celta Vigo B
- : -
Racing Santander Racing Santander
13:00
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
- : -
Alcoyano Alcoyano
13:00
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
- : -
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
13:00
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
- : -
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
18:00
Linense Linense
- : -
Algeciras Algeciras
18:00
Sabadell Sabadell
- : -
Barcelona B Barcelona B
18:00
UD Logroñés UD Logroñés
- : -
Real Union Real Union
18:00
Talavera Talavera
- : -
Calahorra Calahorra
ROMANYA LİGA 1
13:30
FC Academica Clinceni FC Academica Clinceni
- : -
FC Arges Pitesti FC Arges Pitesti
16:00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
- : -
UTA Arad UTA Arad
19:00
Dinamo Bükreş Dinamo Bükreş
- : -
Botosani Botosani
RUSYA 1. LİGİ
13:00
Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
- : -
Tom Tomsk Tom Tomsk
14:00
Olimp-Dolgoprudny Olimp-Dolgoprudny
- : -
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
15:00
Spartak Moskova II Spartak Moskova II
- : -
Baltika Baltika
16:00
Tekstilshchik Tekstilshchik
- : -
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
17:00
Krasnodar-2 Krasnodar-2
- : -
Akron Togliatti Akron Togliatti
17:00
Kamaz Kamaz
- : -
Neftekhimik Neftekhimik
17:00
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
- : -
FK Orenburg FK Orenburg
18:00
PFC Kuban PFC Kuban
- : -
Fakel Fakel
18:00
Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
- : -
Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk
RUSYA PREMİER LİGİ
16:30
FC Nizhny Novgorod FC Nizhny Novgorod
- : -
Arsenal Tula Arsenal Tula
19:00
PFC Sochi PFC Sochi
- : -
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
SAN MARİNO 1. LİGİ
-
San Giovanni San Giovanni
- 0
Juvenes/Dogana Juvenes/Dogana
-
Faetano Faetano
- 0
SS Pennarossa SS Pennarossa
-
Tre Penne Tre Penne
- 0
SS Virtus SS Virtus
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
19:00
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
- : -
Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız
SİNGAPUR 1. LİGİ
ERT
Geylang United Geylang United
0 - 0
Balestier Khalsa Balestier Khalsa
SLOVAKYA 2. LİGİ
12:00
FC Rohoznik FC Rohoznik
- : -
Dubnica Dubnica
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
18:00
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
- : -
Zilina Zilina
SLOVENYA 1. LİGİ
16:00
Tabor Sezana Tabor Sezana
- : -
Aluminij Aluminij
18:00
Koper Koper
- : -
Bravo Bravo
21:15
Maribor Maribor
- : -
Mura Mura
SÜPER LİG
13:30
GZT Giresunspor GZT Giresunspor
- : -
İttifak Holding Konyaspor İttifak Holding Konyaspor
16:00
Galatasaray Galatasaray
- : -
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
19:00
Atakaş Hatayspor Atakaş Hatayspor
- : -
Yukatel Kayserispor Yukatel Kayserispor
19:00
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
- : -
Fenerbahçe Fenerbahçe
TAYLAND PREMİER LİGİ
ERT
BG Pathum United BG Pathum United
0 - 0
Muang Thong United Muang Thong United
14:00
Prachuap FC Prachuap FC
- : -
Suphanburi Suphanburi
14:00
Nakhon Ratchasima Nakhon Ratchasima
- : -
Police Tero Police Tero
TFF 1. LİG
13:30
Tuzlaspor Tuzlaspor
- : -
Bursaspor Bursaspor
16:00
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
- : -
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
19:00
Adanaspor Adanaspor
- : -
Bereket Sigorta Ümraniyespor Bereket Sigorta Ümraniyespor
19:00
Altınordu Altınordu
- : -
Denizlispor Denizlispor
TFF 2. LİG
İPT
GMG Kastamonuspor GMG Kastamonuspor
0 - 0
Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor
15:00
Pazarspor Pazarspor
- : -
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
15:00
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
- : -
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
15:00
Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor
- : -
Kahramanmaraşspor Kahramanmaraşspor
15:00
An Zentrum Bayburt Özel İdarespor An Zentrum Bayburt Özel İdarespor
- : -
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
15:00
Silahtaroğlu Vanspor FK Silahtaroğlu Vanspor FK
- : -
Diyarbekirspor Diyarbekirspor
15:30
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
- : -
Uşakspor A.Ş. Uşakspor A.Ş.
15:30
Karatay Termal 1922 Konyaspor Karatay Termal 1922 Konyaspor
- : -
Akhisarspor Akhisarspor
16:00
Somaspor Somaspor
- : -
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
16:00
İnegölspor İnegölspor
- : -
Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
16:00
Bodrumspor Bodrumspor
- : -
Ergene Velimeşespor Ergene Velimeşespor
16:00
Kırklarelispor Kırklarelispor
- : -
Eskişehirspor Eskişehirspor
17:00
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
- : -
Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
19:00
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
- : -
TECO Karacabey Belediyespor TECO Karacabey Belediyespor
19:00
Ankaraspor Ankaraspor
- : -
Adıyaman 1954 Spor Adıyaman 1954 Spor
19:00
Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
- : -
Pendikspor Pendikspor
19:00
Çorum FK Çorum FK
- : -
Sakaryaspor Sakaryaspor
TFF 3. LİG
14:00
Edirnespor Edirnespor
- : -
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kırıkkale Büyük Anadoluspor
15:00
Elazığspor Elazığspor
- : -
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
15:00
Ofspor Ofspor
- : -
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
15:00
Gümüşhanespor Gümüşhanespor
- : -
Karbel Karaköprü Belediyespor Karbel Karaköprü Belediyespor
15:00
Siirt İl Özel İdaresispor Siirt İl Özel İdaresispor
- : -
Bayrampaşa Spor A.Ş. Bayrampaşa Spor A.Ş.
15:00
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
- : -
Bergama Belediyespor Bergama Belediyespor
15:00
Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
- : -
Karaman Belediyespor Karaman Belediyespor
15:00
Mardin 1969 Spor Mardin 1969 Spor
- : -
Karşıyaka Karşıyaka
15:30
Nevşehir Belediyespor Nevşehir Belediyespor
- : -
Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
15:30
Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor
- : -
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
15:30
İçel İdmanyurdu SK İçel İdmanyurdu SK
- : -
Fethiyespor Fethiyespor
15:30
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
- : -
Modafen Modafen
15:30
Hacettepe Hacettepe
- : -
52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
15:30
Ceyhanspor Ceyhanspor
- : -
Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor
15:30
Formül Erbaaspor Formül Erbaaspor
- : -
Çatalcaspor Çatalcaspor
15:30
68 Aksaray Belediyespor 68 Aksaray Belediyespor
- : -
Altındağspor Altındağspor
16:00
Hendekspor Hendekspor
- : -
Başkent Gözgözler Akademi FK Başkent Gözgözler Akademi FK
16:00
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
- : -
İskenderunspor A.Ş. İskenderunspor A.Ş.
16:00
Belediye Kütahyaspor Belediye Kütahyaspor
- : -
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
16:00
Arnavutköy Bld. Gençlikspor Arnavutköy Bld. Gençlikspor
- : -
Bursa Yıldırımspor Bursa Yıldırımspor
16:00
Gema Polimer Şile Yıldızspor Gema Polimer Şile Yıldızspor
- : -
Düzcespor Düzcespor
16:00
Redoks Darıca Gençlerbirliği Redoks Darıca Gençlerbirliği
- : -
Malatya Yeşilyurt Belediyespor Malatya Yeşilyurt Belediyespor
16:00
Kuşadasıspor Kuşadasıspor
- : -
Yomraspor Yomraspor
19:00
Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği SK Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği SK
- : -
Çankaya FK Çankaya FK
UKRAYNA 2. LİGİ
13:15
Podillya-Khmelintskyi Podillya-Khmelintskyi
- : -
Kremin Kremenchuk Kremin Kremenchuk
15:30
Ahrobiznes Volochysk Ahrobiznes Volochysk
- : -
Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
UKRAYNA PREMİER LİGİ
17:00
Vorskla Vorskla
- : -
Minai Minai
19:30
FC Lviv FC Lviv
- : -
Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925 Kharkiv
19:30
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
- : -
Chernomorets O. Chernomorets O.
URUGUAY PRİMERA - CLAUSURA
18:30
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
- : -
Atl. River Plate Atl. River Plate
21:30
Club Nacional Club Nacional
- : -
Club Atletico Progreso Club Atletico Progreso
23:45
Montevideo City Montevideo City
- : -
Plaza Colonia Plaza Colonia
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Gran Valencia Gran Valencia
0 - 1
Aragua FC Aragua FC
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
16:00
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
- : -
Volos N.F.C. Volos N.F.C.
18:15
Atromitos Atromitos
- : -
Panetolikos Panetolikos
18:15
Ofi Crete Ofi Crete
- : -
AEK AEK
20:30
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
- : -
PAOK PAOK
20:30
Lamia Lamia
- : -
Olympiakos Olympiakos
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 5 8 13
2 Trabzonspor 5 7 13
3 VavaCars Fatih Karagümrük 5 5 10
4 Fenerbahçe 4 5 10
5 İttifak Holding Konyaspor 4 4 10
6 Altay 5 3 9
7 Galatasaray 4 3 8
8 Atakaş Hatayspor 4 6 7
9 Yukatel Kayserispor 4 0 7
10 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 5 -5 6
11 Aytemiz Alanyaspor 4 -6 6
12 Göztepe 5 -1 5
13 Gaziantep FK 5 -1 5
14 Kasımpaşa 5 -1 5
15 Adana Demirspor 5 -3 5
16 Fraport TAV Antalyaspor 5 -4 4
17 Demir Grup Sivasspor 5 -2 3
18 Çaykur Rizespor 5 -8 1
19 Medipol Başakşehir 4 -4 0
20 GZT Giresunspor 4 -6 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 5 13 15
2 Eyüpspor 5 4 12
3 MKE Ankaragücü 5 6 11
4 Tuzlaspor 4 5 10
5 Manisa FK 5 2 9
6 BB Erzurumspor 5 -1 9
7 Kocaelispor 5 -2 7
8 Beypiliç Boluspor 4 2 6
9 Yılport Samsunspor 4 0 6
10 Royal Hastanesi Bandırmaspor 5 -1 6
11 Denizlispor 5 -2 6
12 Menemenspor 5 -5 6
13 Adanaspor 5 0 5
14 Bursaspor 5 -1 4
15 Ankara Keçiörengücü 5 -4 4
16 Altınordu 5 -5 4
17 Gençlerbirliği 5 -6 4
18 İstanbulspor 4 -1 3
19 Balıkesirspor 4 -4 3
# TAKIMLAR O AV P
1 Nazilli Belediyespor 2 3 6
2 Kırşehir Belediyespor 2 4 6
3 Eskişehirspor 2 1 4
4 Şanlıurfaspor 2 1 4
5 Tarsus İdman Yurdu 2 1 4
6 Bucaspor 1928 2 2 4
7 Akhisarspor 2 -1 3
8 Ankara Demirspor 2 0 3
9 Amed Sportif Faaliyetler 2 1 3
10 Pendikspor 1 1 3
11 Isparta 32 Spor 2 0 2
12 Karatay Termal 1922 Konyaspor 2 0 2
13 Pazarspor 2 -4 0
14 Kırklarelispor 2 -3 0
15 Zonguldak Kömürspor 2 -2 0
16 Uşakspor A.Ş. 1 -2 0
17 TECO Karacabey Belediyespor 1 -1 0
18 Anagold 24Erzincanspor 1 -1 0
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Hekimoğlu Trabzon 3 7 7
2 Sivas Belediyespor 2 4 6
3 Bodrumspor 2 3 6
4 Somaspor 2 3 6
5 Çorum FK 2 4 4
6 Ankaraspor 2 3 4
7 Sakaryaspor 2 2 4
8 Silahtaroğlu Vanspor FK 2 1 4
9 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 2 1 4
10 Sarıyer 3 -1 4
11 Etimesgut Belediyespor 2 0 3
12 Serik Belediyespor 2 -1 3
13 İnegölspor 2 0 2
14 Afjet Afyonspor 2 -1 1
15 Diyarbekirspor 2 -2 1
16 Ergene Velimeşespor 2 -4 1
17 Turgutluspor 3 -3 0
18 Adıyaman 1954 Spor 2 -3 0
19 Kahramanmaraşspor 2 -4 0
20 Niğde Anadolu FK 3 -9 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 1 3 3
2 Club Brugge 1 0 1
3 Paris St Germain 1 0 1
4 RB Leipzig 1 -3 0

was ist sperrmüll

Mersin escort Akdeniz escort Anamur escort Aydıncık escort Bozyazı escort Erdemli escort Gülnar escort Kızkalesi escort Mut escort Silifki escort Tarsus escort Toroslar escort Yenişehir escort call girls abu dhabi berlin escort porno izle seks hikayeleri sex hikayeleri link

takipçi satın al