Hotivi

Çatalan’da sezona hazırlanıyor - Adana UlusAdana Ulus

21 Haziran 2021 - 19:26

Çatalan’da sezona hazırlanıyor

Son Güncelleme :

07 Temmuz 2013 - 17:54

ekremal_asTuruncu Beyazlı takım’ın Çatalan kampı tüm hızıyla devam ederken Teknik Direktör Ekrem Al sahada oyuncuları ile uzun süren bir toplantı yaptı. Kamp programı hakkında futbolculara bilgi veren Ekrem Al antrenman sonrası özellikle dinlenme konusunda uyarılarda bulundu. Günü yine 3 antrenmanlara geçiren takım sabah koşu, öğlen kondisyon salonunda, akşamda taktiksel çalışmalar yaptı. Turuncu Beyazlı takım akşam antrenmanında bu sezon ilk kez topla çalıştı.

Teknik Direktör Ekrem Al antrenman öncesinde  Tuna Üzümcü ile kısa süreli bir görüşme yaptı.Kamp programı konusunda tecrübeli oyuncu ile görüşen deneyimli teknik adam genç oyuncularla da yakından ilgilendi.

Takımın file bekçileri Tolgahan,Yaşar,Aykut ve Hayrullah kaleci antrenörü Hüseyin Avni Yüce nezaretinde çalıştılar.Bu arada Perşembe günü oyuncuların genel durumunu görme amaçlı çift kale maç oynanacağı ve bazı isimler hakkında karar verileceği belirtildi.

Adanaspor Basın Sözcüsü Bülent Uzel, yeni sezonun Türk futboluna ve Adanaspor camiasına hayırlı olmasını diledi.Çatalan Tesislerinde çalışmaların başladığına dikkat çeken Uzel’’ Takımımızı yakından tanıyan ve genç oyunculara önem veren  bir hocayla sezona başladık.Ekrem Al’ın başarılı olacağını düşünüyorum.Hocamızın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarımız devam ediyor.Bu sezon İnşallah istediğimiz gibi geçer’’dedi.

Arkadaşlık üst düzeyde

Bu arada takımdaki herkesin birbirini yakından tanıması uyum sorunu yaşanmamasını sağlıyor. Havuzda yapılan antrenman sonrası Tolgahan Acar, Tesis Sorumlusu Sinan İncefidan’ı havuza attı. Diğer futbolcularda bu olayı izlerken morallerin üst seviyede olduğu gözlendi.

takipçi satın al