Çelik, Doğankent’te - Adana UlusAdana Ulus

10 Mayıs 2021 - 04:17

Çelik, Doğankent’te

Son Güncelleme :

27 Eylül 2013 - 13:56

ocelik_dogankentGeçtiğimiz hafta CHP Genel başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Gürsel tekin’in şafak vaktinde işçilerle görüştüğü Doğankent’e bu kez Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik gitti.

Bakan Çelik, Adana ziyareti kapsamında,  geçtiğimiz günlerde başlanan ve büyük bir hızla ilerleyen Magarsus Antik Kenti’ndeki kazı çalışmalarını yerinde görmek üzere Karataş İlçesi’ne giderken, Yüreğir İlçesi’ne bağlı Doğankent’i ziyaret edip, vatandaşlar ile bir araya geldi.
Vali Hüseyin Avni Coş ve bürokratların eşlik ettiği Doğankent gezisi sırasında vatandaşlar ve esnafla tek tek tokalaşarak hal ve hatırlarını soran Bakan Çelik, ziyaret ettiği bir kahvede vatandaşlarla sohbet etti.

Bakan Çelik, Adana’nın Akdeniz’den dünyaya açılan penceresi olan Karataş ilçesinin gelişip kalkınmasına büyük önem verdiklerini ve bu şirin ilçenin, özellikle turizm sektöründe önemli bir konuma sahip olması için çaba sarf ettiklerini söyledi.

Doğankent ziyareti sırasında vatandaşların taleplerini dinleyen Bakan Çelik, yaşanan tüm sıkıntıların not edildiğini ve çözüm yollarının kısa sürede yaşama geçirileceğini söyledi. Ziyaret, vatandaşların yoğun sevgi gösterileriyle noktaladı.

omercelik_dogankent

takipçi satın al