Hotivi

Çelikcan’ın Vali ile Demirspor’a ziyareti - Adana UlusAdana Ulus

23 Haziran 2021 - 08:26

Çelikcan’ın Vali ile Demirspor’a ziyareti

Son Güncelleme :

07 Mayıs 2015 - 10:36

ads_celikcan_vali (2)Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Adana Demirspor Kulübünü ziyaret etti.

Belediye Basın Bürosu’ndan gönderilen haber ve fotoğraflarda Başkan Çelikcan ile birlikte Vali Mustafa Büyük’ün da ziyarette bulunduğu anlaşılıyor. Medya kuruluşlarına gönderilen haber bülteni aynan şöyle:

BAŞKAN ÇELİKCAN DEMİRSPOR’A BAŞARILAR DİLEDİ

ÇELİKCAN : ‘DEMİRSPOR SÜPER LİĞE ÇIKACAKTIR’

Adana Demirspor Yönetimi Başkan Vekili Ümit Onatça, 2. Başkan İmam Gazali Hıradağı, Altyapı Sorumlusu Naci Heybeli ve Yüreğir Belediye Meclis Üyesi Remzi Kar Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ı makamında ziyaret ettiler.  1940 Projesi kapsamında hazırlanan hediye paketini Başkan Çelikcan’a sundular.

BAŞKAN ÇELİKCAN DEMİRSPOR’U ZİYARET ETTİ

Başkan Çelikcan Adana Valisi Mustafa Büyük ile birlikte Demirspor Kulübünü ziyaret edip futbolculara başarılar dilediler. Futbolculara baklava ikram ettiler. Teknik Direktör Ünal Karaman ve futbolcularla sohbet eden Vali Büyük ve Başkan Çelikcan ‘Tüm Adana halkının kalbi hafta sonu sizinle olacaktır.’ dediler.

YILLARIN ÖZLEMİ SONA ERMELİ

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Adana Demirspor’un hafta sonu oynayacağı maç için başarılar diledi. 20 yıllık süper lig özleminin artık sona ermesini ve Demirspor’un şampiyon olmasını istediğini belirten Başkan Çelikcan ‘Adanalı bütün vatandaşların beklentisi Demirspor’un sezon sonunda süper lige çıkması yönündedir. Demirspor’un birinci lige çıkmasıyla Adana’mız adından daha sık söz edilen bir şehir olacaktır. Bu da şehrimizin sosyal, kültürel ve ekonomik olarak kalkınmasını sağlayacaktır.’ dedi.ads_celikcan_vali (2)

SPORA HER ZAMAN DESTEK OLDUK

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını belirterek ‘Biz her zaman Adana’nın 2 takımı ve amatör spor kulüplerimize her zaman destek olduk. Bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz. Çünkü gençlerimizi sokağın olumsuz koşullarından ancak sporla kurtarırız.’ diyerek sporun önemini belirtti.

HIRADAĞI:’BAŞKAN ÇELİKCAN’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ’

Adana Demirspor 2. Başkanı İmam Gazali Hıradağı Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’a Demirspora katkılarından dolayı teşekkür etti. Hafta sonu yapılacak olan maçtan iyi bir sonuç alarak yılların özlemine son vermek istediklerini belirtti.

takipçi satın al