Cem Özdemir’e kampta kutlama - Adana UlusAdana Ulus

13 Haziran 2021 - 14:04

Cem Özdemir’e kampta kutlama

Son Güncelleme :

28 Temmuz 2013 - 16:37

Adanaspor’un genç futbolcusu Cem Özdemir 21.yaş gününü Başkan Bayram Akgül, yöneticiler ve takım arkadaşları ile beraber kutladı.

as_cemozdemir21.yaşını Kartepe’de kutlayan Cem Özdemir takımda kalıcı olmak istediğini ve sahada faydalı olduğu zaman asıl mutluluğu yaşayacağını söyledi.Takım arkadaşlarına bugünü unutmadıkları için teşekkür eden Cem’’ Başkanımızın kampta  olması hepimizi sevindirdi.Burada günlerimiz yorucu ama bir o kadarda güzel geçiyor.Akşam yemeklerinin ardından takım olarak oturuyoruz ve sohbet ediyoruz.Hepimizin ortak düşüncesi Adanaspor’un başarısıdır.Adanalı oyuncular olarak bizlere de ayrı bir görev düşüyor.Tribünlere gelerek bizleri destekleyen insanların yeni sezonda yüzlerini güldürmek istiyoruz’’dedi.

Takımın akşam yaptığı antrenman öncesinde Başkan Bayram Akgül ve Teknik Direktör Ekrem Al kısa bir süre sohbet ettiler.Başkan Akgül daha sonra  antrenmanı izledi.

Takımın yeni transferlerinden Ergin Keleş takımla birlikte ilk antrenmanına çıktı.Koşulara başlayan başarılı oyuncunun takımın antrenman seviyesine yetişmek için özel çalışmalar yapacağı belirtildi.

takipçi satın al